Foto: Andres Putting

Humoorikad vahepalad Laheda valla lahedatelt tädikestelt. Tantsu sai keerutada Rõngu Kapelli saatel. Hea meel oli tõdeda, et pidu oli vaatama ning nautima tulnud kohalik rahvas. Laheda valla tädikeste humoorikad numbrid ei jätnud kellegi naljasoont puudutamata ning hea täiendus sündmusele oli päevajuhi, Eliise Viilu, viktoriin. Viktoriini võitis Puka Vokiratas ning võiduks noorte näiteringi Varuväljapääs esinemine Vokiratta mistahes sündmusel. Täname südamest kõiki, kes peo kordaminekule kaasa aitasid. 

Novembri kuusse mahtus veel lustlik kohvikklubi õhtu, kus tantsuks mängisid Ivar Hansen ja Annely Ott. Humoorikad vahe-palad Valguta Vahvatelt. Ruusalt olid külas tantsurühm Nõtked ja Karvased.

Lisaks toimus juba kolmandat aastat kadrilaat ning pakutav kaubavalik oli laiapõhjaline. Osta võis erinevat käsitööd, kadriparte, mett, sibulaid, komme, riideid, kodusisustust ja palju muud.

Detsembrikuu algas esimese advendi tähistamisega. Kaunis kirikukontsert, kus esinesid Rõngu Naisansambel ja segaansambel, jätkus jumalateenistusega. Lõuna paiku kogunesid valla jõulupuu juures päkapikud, kes jagasid möödujatele piparkooki ja sooja teed. Rõõmu valmistas  see, et kohale olid tulnud advendituld võtma Lossimäe, Koruste ja Kirepi küla esindajad. Peale südamlikku kirikuõpetaja kõnet süüdati valla jõulupuul tuled ning jagati advendiküünal kodudesse.