Foto: MorgueFile

Reedel, 15. märtsil esitleb Von Glehni teater selleks päevaks esietenduvat lavastust “Õhtust, Leon!”, osades Margus Prangel ja Eduard Salmistu . Laupäev on erinevate muusikute päralt. Pühapäeva hommikul oodatakse majja lapsevanemaid koos järeltulijatega nautima lastele mõeldud programmi. Katsetatakse ka kinoprojektori tööd. Näitamisele tuleb näitleja ja režissööri Kristo Viidingu film “Gracias a la vida”. Kogu nädalavahetuse võtab kokku pühapäevaõhtune peaesineja ansambel Kriminaalne Elevant.

Inimestel, kes üritusele uudistama tulevad, on võimalik kohapeal ka teatriseltsiga liituda ja avaldada arvamust selle tuleviku kohta. Üritusel piletit ei ole, kuid oodatud on annetused teatriseltsi toetuseks.

Mitmete Nõmme kodanikeühenduste kaugemaks eesmärgiks on kunagisele Nõmme esindussaalile taas elu sisse puhuda. Selles saalis on toimunud eelmisest kevadest alates erinevaid kontserte, igal nädalavahetusel korraldatakse kirbuturgu, korra kuus toimub Nõmme mälumäng.

Nädalavahetusel toimuva “Teater.Muusika.Kino Nõmme südames” korraldamisel Von Glehni teatrile toeks Nõmme Koduloohuviliste Koda, Nõmme Jazz, Nõmme linnaosa valitsus, Von Glehni pubi, Tartu Hoiu-laenuühistust ja Loov Nõmme.

Lisainfo leiad SIIT.