Märjamaa rahvamaja naisrühm Ülejala Sussisahistajad ja nende juhendaja Karin Andesalu. Erakogu

Naisrühma kutsus kokku Ly Tammel, täna jätkab tema tööd tütar Karin. 15 aasta sisse on mahtunud 2 üldtantsupidu, 3 koolinoorte pidu, naiste tantsupidu Jõgeval, Soome-Eesti tantsupidu Tamperes, 3 talvetantsupidu Viljandis ja Tuhamägedel. Tänavusele peole pääsemise tõehetk on 8. mail.

26. aprilli õhtul ilmusid Sussisahistajad esmalt publiku ette oma uutes Märjamaa rahvariietes, millega seni veel pole esinetudki. Kontserdi teiseks üllatuseks oli nn Sussisahistajate segarühm, millesse tantsima saadi mõned abikaasad ja pojad. See aitas ka meestel mõista, et tantsuproovis naistele hõlpu ei anta. Kava täiendas Karin Andesalu segarühm Lustiline ja mahedat laulu pakkus meeskvartett Amigos.

Juhendaja Karin tänas pärast esinemist südamlikult oma kalleid naisi ja jagas neile heldelt kiidusõnu. Oma tänukirja andis üle Eesti rahvatantsu ja rahvamuusika seltsi esindaja. Tänukirjaga tunnustas Rapla maavanem, Märjamaa vallavalitsus ja Raplamaa rahvakultuurispetsialist. Häid sõnu laususid teised taidluskollektiivid ja sõprusrühmade Loolilled ja Jüri Marid esindajad.

Päevakangelane kostitas külalisi ja pakkus võimalust neilgi tantsu keerutada.