Videotõmmis ---

Rühma repertuaaris on nende omaloominguline tants „Vihma loits", mis on loodud koolinoorte rahvatantsufestivaliks ansambli Greip loo järgi. Kui kevadel peeti Kohilas rahvusvahelist tantsupäeva, nägi Käru rahvamaja juhataja Eva Seera Märjamaa näidude esinemist ja kutsus nad järvepeole, sest sinna oli tulemas ka Pärnumaal tegutsev viiest noorest koosnev ansambel Greip, kes laulab a capella ja pakkus võimalust koos esineda.

 „See esinemine oli imevahva kogemus. „Vihma loits" on Greibi üks populaarsemaid lugusid. Publik võttis meid hästi vastu ja ansambel tänas hea koostöö eest," rääkis juhendaja Karin Andesalu.

Väga meeleolukas oli juba pimeduses ette kantud „Kodu jääb koduks", mida esitatakse küünaldega. Lisaks neidude käes olevatele tulukestele oli ka Käru järve äär ja vesi kaetud arvukate tulesilmadega, mis kokku andsid kauni pildi. Võimas ja meeleolukas oli pikk ilutulestik.

Suur osa rühma liikmeid alustas segarühmas tantsimisega juba I klassis, keskastmes jätkati tüdrukute koosseisuga, kui poisid eemale jäid. Neli neidu õpivad Noarootsi gümnaasiumis, mistõttu proove tehakse nüüd pühapäeviti.

See hooaeg lõppes väga meeleolukalt ja juhendaja sõnul soovitakse ikka edasi tantsida.