Foto: roostes testimise robot UPPA/Photoshot
Selle aasta esimene kinoseanss on 10.jaanuaril kell 19. Linastub film „Pii elu", mis on kolme Kuldgloobuse nominent! - parim film, parim režissöör, parim filmimuusika.

Visionäärist lavastaja Ang Lee ("Tiiger ja draakon", "Brokebacki mägi") toob kinovaatajate pilkude ette lummava ja meeliülendava filmielamuse, unustamatu visuaalse vaatemängu, mis põhineb Yann Marteli ülemaailmsel bestselleril, mis tõi kirjanikule 2002. aastal prestiižika Bookeri auhinna.

Uskumatute sündmuste keskmes on noor poiss ebatavalise nimega Pii, kes on ühes oma perekonna ning perele kuuluvate loomaaialoomadega teel Indiast Kanadasse, et alustada võõral maal uut elu. Pikal mereteel tabab aga kaubalaeva katastroof, mille Pii ainsa inimhingena üle elab. Temaga alustab samas päästepaadis pikka teed pääsemise poole ka kahesajakilone Bengali tiiger nimega Richard Parker... Esiti on nende kahe pääsenu omavahelised suhted arusaadavatel põhjustel küllaltki teravad, kuid aja möödudes hakkab poisi ja tiigri vahel tekkima uskumatu, sõnuseletamatu side... Osades Suraj Sharma, Irrfan Khan, Rafe Spall, Gérard Depardieu, Tabu ja paljud teised. Film on alla 12 a. mittesoovitatav

Kino kava: http://kino.paide.ee
Paide kino Facebookist: http://www.facebook.com/pages/Paide-kino/191365330898355