Pilt on illustreeriv. Scanpix

„Meie poole pöördus perekond Põlvamaalt, kus majapidamise olukord on väga hull. Enamus elamisest hallitab ning osades kohtades kasvab koguni rohi läbi seinte. Majapidamise halva olukorra tõttu on tekkinud 5-aastasel perepojal astma ning sama kahtlustatakse ka 17-aastasel tütrel. Kui kiiremas korras remonti tehtud ei saa, siis on oht, et astma süveneb sellisesse faasi, kus seda ei ole võimalik enam ravida," põhjendas projekti vajalikkust MTÜ eestvedaja Kuno Kompus.

Pere on 5-liikmeline: Ema, Isa, poiss ja kaks tüdrukut. Pere vanim tütar on 17-aastane, keskmine tütar 15-aastane ja pere pesamuna on 5-aastane perepoeg. Alles hiljuti avastati 5-aastasel perepojal astma. Tal on pidevalt väga tugev köha, mille tõttu ta ei saa korralikult lasteaias käia. Pereisa töötab autojuhina, kuid Tema sissetulek läheb ära jooksvate kulutuste peale ning pere suudab vaevalt ots-otsaga kokku tulla.

„Perel ei ole kunagi olnud korralikke pesemisvõimalusi ja korralikku WC-d. Eesmärk ei ole üles ehitada uhke kodu, vaid lihtsalt majapidamine, mis oleks elementaarsete võimalustega ja pakuks kodu tunnet," lisas Kuno Kompus.

Projekti kohta on võimalik täpsemalt lugeda siit.

Remondi tegemiseks vajalik summa on umbes 3000 eurot ning vajaliku summa kokkusaamiseks oodatakse kõikide heade inimeste abi.

Selleks, et aidata on 2 võimalust:

Pangaülekanne:

Sampopank 332132960003
SEB 10220101993019
Swedbank 221046387155
Saaja: Naerata Ometi MTÜ
Selgitus: Põlva pere toetuseks

Kindlasti lisada ka isikukood, et järgmisel kevadel saada tagasi annetuse tulumaks.

SMS-annetus:

Saada SMS numbrile 13013 märksõnaga Naerata polva annetad 1,6 eurot
Saada SMS numbrile 13017 märksõnaga Naerata polva annetad 3,2 eurot

Kampaaniat toetavad Messente.com, Elisa, Tele2 ja EMT, kes ei võta antud kampaania puhul teenustasu!