Porsche Panamera 4

Nooremale rahvale aga seondub Mistra auto põrandamattidega. Etteruttavalt võib öelda, et põrandakatteid Raasikul ei valmistata. Ning matid moodustavad heal juhul vaid kaks protsenti toodangust. “Ülejäänud 98 protsenti moodustavad autode rullvaibad, istmete seljatagused, pagasiruumide põhjad, laed ja seinad ning muu salongile või pagasiruumile vajalik,” ütleb Priit Tamm Harju Elule. Istmekatteid ei toodeta.

Raasiku katted on näiteks Volvo XC60-s ja ka XC90-s, samuti Volvo V60 pagasiruumides või salongides. Osale mudelitele valmistatakse ka matte.
“Range Rover ja Range Rover Sport sõidab meie istmete seljatagustega. Volswagen UP-ile valmistame pagasiruumi katteid ja vaipu,” loetleb tegevjuht.

Mercedese markidel on Raasiku katted näiteks SL klassi autodel. Nendel on pagasiruumis eraldi väike boks, kus saab hoida matkatarbeid ja seda katabki Mistra vaip. Veel aidatakse SEATi ja Škodat. Mullu toodeti Usbekistanis asuvale Daewoo tehasele põrandakatteid. Sisustatud on ka Soomes Uusikaupungis valmistatud elektriautosid.
Lisaks toodetakse vaipu BMW-le ning Porsche Panamerale.