Mäng koosnes jällegi kahest väga erinevat tüüpi korvpallist. Esimene poolaeg mängiti himuga kaitses ja ise oldi resultatiivsed rünnakul. See tagas poolajaks eduseisuks 44:27. Ka kolmas veerand algas paljulubavalt kui Sven Kaldre tabas alustuseks kohe kolmese ja terve mängu „lammutanud“ Allar-Raul Antson kahese ning juhtima mindi juba 49:27. Siis aga oleks võistkond nagu ühiselt otsustanud, et edumaa on suur küll ja et laseme nüüd kaitses natukene lõdvemaks, mille vastane kohe ära kasutas ja omapoolse 14:3 vahespurdi tegi.

Rapla oma rütmi enam ei leidnudki enne kui 4 minutit enne lõppu, mil kaitse uuesti pidama hakkas ja ise rünnakul korralikud lahendused leiti ning võit ikkagi kindlalt koju jäeti.

Allar Raul Antsn lõi platsi puhtaks 28 punkti ja 10 lauapalliga ning tema takistamiseks tehti 9 viga. Sven Kaldre panus oli 24 punti võistkonna kasuks ja 6 pallikaotust kahjuks. Martin Limbergilt 11 punkti, 7 lauapalli ja 3 blokeeritud viset.

Rapla KK/Stipend saab mängida kolmanda mängu järjest kodus neljapäeval, 4. novembril kell 19.00 ikka Sadolini Spordihoones!!