Taavi Arus

Esineb Rõngu Pasunakoor, kelle repertuaar ulatub Verdist - ABBAni, aga lisaks ka Eesti heliloojate loomingut - A.Regi ja V. Rüütelmaa.  Orkestri kõlale pakub vaheldust klarnetiansambel, vaskpillikvintett ja tromboonikvartett.

„Rõngu Pasunakoori koosseis on väga mitmekesine - kõrvuti mängivad pilli kolm põlvkonda, mis annab võimaluse omavahel suhtlemiseks, arenguks ja kogemuste vahetamiseks. See on väga suur väärtus!"  leiab Arno Anton, kes on nüüdseks juba 10 aastat kohusetundlikult orkestrit juhatanud.

Igal pühapäeval kell 18  tulevad pillimehed harjutama Rõngu Rahvamajja. Kõiki neid ühendab muusika tegemise soov ja suur sõprus.  Rõngu Pasunakoor on esinenud Rõngu valla üritustel, laulupidudel,  puhkpilliorkestrite turniiridel , festivalidel Eestis , Lätis ja Saksamaaal.

Rõngu Pasunakoor sai aluse kolmest kohalikust asjaarmastajast: köster Karl Rossmaan, köster ning õpetaja Arnold Rossmann ja Kirepi küla mees Jaan Grünfeldt. Nende eest vedamisel anti ka 30. oktoobril 1871. a esimene kontsert, mida peetaksegi Rõngu Puhkpilliorkestri loomise ajaks.