PÖFFi filmiladu Foto: Tanel Meos

MTÜ Sargvere Maakultuuri Edendamise Seltsi tegevjuht Leila Joosepson ütles Järvamaa infoportaalile, et projektirahadega soetati mõisakinole uus videoprojektor firmalt BENQ ning 5-heli kõlarikomplekt firmalt TAGA. MTÜ Kinobuss kinkis mõisale uue SONY Blue-ray mängija. „Projekti rahastab regionaalministri valitsemisala kohaliku omaalgatuse programmi vahenditest ning oleme uue tehnika üle väga õnnelikud,“ lisas Joosepson.

Reedel näeb mõisakinos 2 filmi:
Kell 19 linastub uues kinosaalis Eesti lühifilmide kogumik "Mitte keegi peale sinu". Kuue noore filmitegija kassettfilm näitab kuues erinevas variatsioonis üksikinimest, tema igatsusi, valikuid ja vastutust. Kui pidu ükskord läbi saab, avastame end üksinda voodis, silmitsi oma valesti tehtud valikute, valesti elatud elu ja tühja taaraga. Sel hetkel pole meil kellelegi muule loota kui iseendale. Aga ka kõige lootusetumas olukorras on meil võimalus tegutseda…

Üleval lastetoa väikses saalis linastub fantaasiafilm lastele "Võluhõbe: 1.osa". Imeilus muinasjutuline talvelugu räägib igivana loo, kuidas üheskoos halvast võitu saada ja kuidas suurte tegude nimel endas vaprus leida.

Tund enne kino pakutakse uue saali avamise puhul sooja jooki ja nosimist. Võta sõber kaasa ja tulge tund enne kino mõisa suurde saali sõbralikult koosistuma!

Kinopilet 2 eurot.