Tanja Mihhailova Foto: Ilmar Saabas

Tanja teab, milline on grimmist kurnatud näonahk, lakist ja värvidest kuivanud juuksed ning tantsimisest väsinud keha. „Kõige tähtsam on vesi ja niisutamine. Mul on oma kindlad iluvahendid, aga mulle meeldib väga ka katsetada,” avaldab ta.

Bioderma Hydrabio H2O näovesi (250 ml)

Minu lemmik! Tegi näonaha väga puhtaks. Võrdlesin seda oma senise näoveega, millega jäi mu nägu pärast kasutamist ikka ebapuhtaks. Mulle on oluline, et saaksin näoveega ka silmi puhastada ja et see ei ärritaks minu väga tundlikke silmi. Bioderma näovesi sobis üllatuseks väga hästi. Ma pole varem apteegist iluvahendeid ostnud, nüüd vist peaks.

Vichy Aqualia Thermal niisutav silmaümbruspalsam (15 ml)

Mulle meeldis palsami tekstuur ja jahedus. Tundus, et see võttis üsna kiiresti paistetuse ära. Imendus kiiresti ja ka lõhn oli meeldivalt tagasihoidlik.

Aloe vera geel Lifeplan (200 ml)

Mulle meeldib Aloe vera väga, aga eriti meeldis mulle lugeda sildilt, et geel sisaldab lausa 99% Aloe verat. Imendus väga kiiresti. Võrdlesin seda oma senise Aloe vera geeliga. Ühe sääre peale hõõrusin uut ja teisele vana − vahe oli suur. Vana geel jäi rasvaselt nahapinnale ja imendus kaua. Uus seevastu imendus kiiresti ja jättis naha väga pehmeks.

Loe edasi Lõunaeestlasest.