Väikesed tsirkuseartistid peale lõbusat etendust. Foto: Aavo Leemets Tamsalu Ajaleht

Etendustega alustasid 3.-4.aastased Liblikad, kes olid naeriloo teinud ümber kaasaegseks etenduseks „Minu porgandi lugu". Oli kodu ja pere ning nende armsad loomad. Igaühel oli oma ülesanne ja koos sai lõpuks ema ostetud seemnetest kasvanud hiigelsuur porgand välja tõmmatud ning tervise heaks „ära söödud".

4.-5.aastased Mesimummid lavastasid „Merlini seitse sõpra". Merlin aitas nädalapäevi korrata ja ühiselt leiti, et tähtis on nii töö kui lõbu.

5.-6.aastased Ritsikad lavastasid piduliku munade koksimise ajaks näidendi „Jäneselaps Marta". Oli igati kohane lugu alustamaks saalis uhket hommikust söömaaega. Rühmad olid katnud selleks korraks vastavalt teemale väga uhked lauad. Aukohal olid muidugi nii sibulakoortega värvitud pühademunad kui ka šokolaadimunad. Oli kaunis ja pühalik meeleolu.

Teatrikuu lõppes 1.aprilli naljapäevaga, kus 6.-7.aastased Lepatriinud tegid tsirkust - ja muidugi sõna otseses mõttes. Kohal olid kloun, võimlejad, mustkunstnik - ja isegi krokodill!

Räägiti nalju ja tehti igasuguseid trikke. Oli väga lõbus ja kogu hingest ettevalmistatud ettevõtmine. 26.märtsil käisid Mesimummide, Ritsikate ja Lepatriinude lapsed Rakvere teatris vaatamas etendust „Kunksmoor ja kapten Trumm".

Oleme püüdnud igal aastal algul ise teatrit teha ja siis vaadata ka, kuidas see päris näitlejatel välja tuleb.

Seekord läks kõigil hästi, nii suurtel kui väikestel.

Oli sisutihe ja meeldiv teatrikuu.