Foto: DELFI

„Tuletornikontserdi korraldamine on mulle eriti südamelähedane, sest olen ka ise Ida-Virumaal sündinud-kasvanud," rääkis kontserdi eestvedaja Guido Kangur. „Rannapungerja on paljudele eestlastele kindlasti vanast ajast tuntud suvituskoht ja sobib kontserdipaigaks suurepäraselt. Juba kontserdi lava on seatud üles nii, et kuulajatele avaneks vaade maalilisele järvele ja rannaribale. Kindlasti on Rannapungerjal vanemal generatsioonil äratundmisrõõmu ja noortel avastamist - ka kava on kokku pandud just selliselt, et igaüks peaks leidma endale midagi sellist, mis hinge läheb."

„Kontsert toimub kahel päeval, millest esimene on täidetud peamiselt jazzilikus võtmes muusikaga," rääkis Guido Kangur.  „Üles astuvad jazz-ansambel Ajavares ja Tanel Padar ja The Sun oma suurepärase akustilise kavaga „Veidi valjem kui vaikus". Päeva lõpetab Tõnis Mägi, kes esitab mõned lood koos Taneliga ning Estraadiraadio saatel tulevad kindlasti esitamisele ka mitmed tema enda tuntumad lood."

Teine kontserdi päev tuleb Guido Kanguri sõnul mitmekesisem - siis tuleb külla Vana Baskini Teater etendusega „Üllatuskülaline", lavale astuvad ka kohalikud Ida-Virumaa tegijad ning päeva lõpetab Lenna Kuurmaa koos ansambliga „Lenna".

TULETORNI KONTSERT

25. juuni 

17.00  Ajavares
19.00 Tanel Padar ja „The Sun" akustilise kavaga „Veidi valjem kui vaikus"
21.00 Tõnis Mägi ja Estraadiraadio

26. juuni

14.00 Vana Baskini Teater etendusega „Üllatuskülaline"
17.00 Kaunid kunstid Ida-Virumaalt: Oonurme segakoor, Tudulinna naisrahvatantsurühm „Rabaroosid", puhkpilliorkester „Avinurme", Avinurme naiskoor
19.00 Lenna Kuurmaa ja ansambel "Lenna"