Kergejõustikus saavutasime viimaste aastate kõrgima 14 koha. Auhinnaliste kohtadeni jõudsid Egert Miljan kettaheites 42,53, kuulitõukes 14,43 - mõlemalt alalt teine koht. Teise koha saavutas ka Anette Kaerpõld tütarlaste kuulitõukes 10.93-ga. Teisest tulemustest tahaks märkida tütarlaste 100m jooksus Marilin Mättiku 4 koha väga hea ajaga 13.57. Kaugust hüppas Marilin 4.48 ja 9 koht. 4x100 m teatejooksus olid Marilin osaline meie võistkonna seas esinduses, kus saavutasime 55,25-ga kaheksanda koha. Võistkonnas jooksid veel Kadri Säde, Kaili Järvela ja Marge Rehepapp. Meestest jooksis väga hästi 400m Madis Upan 53,3 ja neljas koht. Kõrgust hüppas Madis isiklikuks rekordiks 1,85 ja 6 koht. 100m jooksus saavutasid meie mehed Kristjan Krimberg 11.74-ga ja Madis Upan 12.02-ga vastavalt 5 ja 11 koha.

Noormeeste kõrgushüppes saavutasid Ruila poisid Kristjan Krimberg ja Jüri Viidik isiklike rekorditega 1.65 ja 1.60 7 ja 8 koha.

Naistest hüppas Kadri Säde kõrgust 1.50 - 6 koht ja kaugust 4.45 - 9 koht. Kergejõustikus oli meie võistkonna edukamaks võistlejaks Marge Rehepapp 87 punktiga, kes lisaks võistles ka võrkpallis.

Teistest meie võistlejatest kogusid Egert Miljan 74 p, Madis Upan 64 p, Marilin Mättik 61 punkti, Kadri Säde ja Jüri Viidik 59 punkti.

Orienteerumises saavutasime võistkondlikult 15 koha. Anneli Aas saavutas 6 koha ja Arvo Soosalu 7 koha. Mõlemad võistlejad Mõnuste külast. Esimesed tuleristsed said Marite Rõõm, kuid tema ei mahtunud raskel rajal kontrollaega.

Tagasihoidlikult esinesime meeste ja naiste võrkpallis, kus saavutasime vastavalt 14 ja 19 koha. Petangis saavutasime 14 koha. Olime esmakordselt selle alaga väljas ja võime rahule jääda. Olime esindatud ka jalgrattakrossis, kus Kernu valla lippu hoidsid kõrgel Vaido Romulus, Rainer Kukk ja Janar Laanemets.

Võistkondlikult 17 koht. Suured tänud võistlejatele, keda oli üle 50, kes leidsid aega esindada Kernu valda ülevabariigilisel võistlusel. Seekordsel jõuproovil jäime alla Mäetaguse vallale aga ka teine koht on märkimisväärt. Aga okas jäi hinge, kuna seitse korda oleme võitnud tali-ja suvemänge.

Püüame talimängudel 2013 jõuda uuesti kõige teravamasse tippu. Indu harjutamiseks!