Cathlin Pilliroog, Marian Holmberg, Liisbeth Pihl, Brigita Arslamov, Kristiina Tambaum, Elisabeth Kandroo. (foto: erakogu) Eestielu

Ürituse ettevalmistustöödega alustas õpilasesindus juba novembrikuus. Eeltöö oli mahukas ja aeganõudev ning viimased ettevalmistused lõppesid alles mõni minut enne ürituse algust.

Koos missikandidaatidega võeti ürituse planeerimiseks üks päev ka koolivaheaja arvelt.

14. jaanuari õhtul oli suurhetk käes. Ürituse peategelasteks olid missikandidaadid Brigita Arslamov, Elisabeth Kandroo, Liisbet Pihl, Cathlin Pilliroog, Marian Holmberg, Kristiina Tambaum. Kõige selle taga, mida publik tol õhtul laval nägi, oli tohutu töö. Tüdrukud veetsid viimasel nädalal õhtupoolikud koolimajas, et harjutada oma kõnet, mõelda välja tantsukava ja palju muudki.

Kolm küsimust

Võistluse esimeses voorus rääkisid tüdrukud endast, oma huvidest, tulevikust jne. Teise vooru ajal näitasid nad oma tantsuoskust ning viimasena oli kõige pidulikum osa, kus kaunitarid tulid lavale õhtukleitides ja ülesandeks oli vastata kolmele küsimusele.

Esimeseks oli kõigile ühine küsimus, mis oli juba varem ette antud: “Mis sa arvad, kas ilu mängib tähtsat rolli elus oluliste asjade saavutamisel?”

Teisena võeti loosiküsimus ning kolmandana sai iga žüriiliige küsida ühe missikandidaadi käest küsimuse.

Auväärsesse žüriisse kuulusid Victoria Kass ning Cathy Korju-Tullkvist, kes on tõelised professionaalid ning on meid oma kohalolekuga juba aastaid rõõmustanud; fotograaf Ardo Kaljuvee; kooli inglise keele õpetaja Katri Liivak ning eelmise aasta võitja Minna-Mari Salm.

Pärast teist vooru, 20-minutilise pausi ajal, oli võimalik žüriil kolme minuti jooksul iga kaunitariga vestelda, küsimusi esitada, öelda mõni nõuanne, julgustav sõna.

Palju ilusaid tüdrukuid

Kolmanda vooru lõppedes läks žürii tegema kokkuvõtteid ning ühiselt jõuti ka otsusele:

  • Miss Tabasalu 2011 – Elisabeth Kandroo.
  • I printsess – Cathlin Pilliroog.
  • II printsess – Kristiina Tambaum.
  • Publikumiss – Elisabeth Kandroo.

Kõigi hääletajate vahel loositi välja auhind ning sel korral palusime lavale õnnelikku välja loosima meie kooli direktrissi Carolin Kadaja.

Pärast võitjate väljakuulutamist ning õnnitlemist suundus žürii koos missidega tordilaua juurde, kus vahetati muljeid, jagati emotsioone.

Üritusest osa saama ja oma lemmikutele kaasa elama tuli tohutult palju inimesi, saal oli täis ning kuuldud kiidusõnade järgi võime arvata, et kõik jäid nähtuga rahule.

Rahulolu tunneme meiegi, et kõik sujus, publikut oli rohkesti ning missid olid väga tublid. Loodame, et järgmiselgi aastal tuleb kandidaate, sest ilusaid tüdrukuid on meie koolimaja täis!

Veel enne koolist äraminekut tõdesime õpilasesindusega, et hinges valitseb nüüd väike kurbus, et aasta oodatuim sündmus nii ruttu otsa sai...

Meie suurepärased toetajad, kellele ütleme suur, suur aitäh: Nurme Seep, Oriflame, Pink Dragonfly, Pesumaailm, Sushi Cat, Hairhouse, Kuulsaal, Club-147 Piljardiklubi, Jeti jäähall, Danceact, Nove tantsukool, Akriibia fotostuudio, Privileg Day Spa, Tallink Aqva Spa, Hera ilusalongid,

M.I Massaažikool, Continental Moda, AG, Eesti Esimene Erakosmeetikakool.

Erilised tänud veel Priit Lavitsile ja Rasmus Kooskorale, kes jäädvustasid kogu õhtu. Aitäh Sten-Patrick Prangelile (11. kl), kes oli abiks video monteerimisel.

Õpilasesindus tänab kõiki misse, žüriiliikmeid, õhtujuhte ning teisi, kes olid abiks ürituse korraldamisel.

Võitja on selgunud – missiks valiti Elisabeth Kandroo. (foto: erakogu)

Tabasalu missi valimisel osales kuus tüdrukut. (foto: erakogu)