Foto: Ilmar Saabas

Kokku võitsid OK Peko liikmed Eesti MV-lt 2012 aastal 75 medalit! Noorteklassides 34, põhiklassis 16 ja veteranide saagiks jäi 25 medalit. Oli rikkalik saak!

Edukamad Eesti MV-l olid Doris Kudre 8 medaliga, Daisy Kudre 7 medalit, Kaisa Raudkepp 6 medalit. 11 klubi liiget esindas Eestit tiitlivõistlustel.

Parimad tulemused rahvusvahelistel võistlustel saavutasid Daisy Kudre ja Piret Pärnik- SO juunioride MM-il 7.koht ja Even Toomas SO MM sprint meeste seas 25.koht. Klubi korraldada oli hooajal hulgaliselt erinevaid sündmusi: EOL noortelaager, Põlva MV suusaorienteerumises Piusal, suusapäevakud ja Värska suusasõit, Põlva MV öine jooks, Peko Kevad 22.korda, orienteerumispäevakud, Värska GP rattamaraton, rattaorienteerumise MK etapid Räpinas ja Värskas, Ümber Värska järve jooks ja Värska Rattasõit.

Tänud kõigile abilistele, kes ikka leiavad aega panustada korraldamisse oma aega ja energiat!

Uueks hooajaks on planeeritud rida erinevaid ettevõtmisi: Põlva MV öine, Peko Kevad, Värska GP rattamaraton, Põlva MK MV tavarada, Eesti MV rattaorienteerumises, Eesti MV pikk rada orienteerumisjooksus ja kavas on juba ka 2014 aasta Eesti MV suusaorienteerumises.

Orienteerumise harrastamine on mõnus igas vanuses. Kohtumiseni metsarajal!