Georg Gross,autoralli, rallisprint, Foto: Timo Anis Delfi Pilt

Kahepäevane üritus toob Võrumaale tuhandeid külalisi, tulihingelisi rallifänne ning -sõitjaid, mis tähendab, et võistluspaika tuleks saabuda aegsasti - nii väldite liiklusummikute tekkimist ega aita kaasa ka nende tekkimisele. Tähelepanelik tuleks olla ka liikluskorralduse osas, kuivõrd võistluse ajaks on ralli läbiviimise piirkonda paigutatud mitmeid ajutisi liiklusmärke. Lisaks reguleerivad mitmetel teelõikudel liiklust abipolitseinikud, kelle korraldusi ja märguandeid lisaks liiklusmärkide nõuetele täita tuleb.

Seoses ralliga suletakse liiklusele alljärgnevad marsruudid:

19. augustil
kell 17.00-20.00 Haanja risttee-Nogo
kell 17.15-20.30 Kokemäe-Kähri-Viitina
kell 17.30-20.50 Saluora-Raagi-Plaani

20. augustil
kell 9.00-16.00 Heinasoo-Mauri-Pältre-Leimani
kell 9.40-16.40 Luhamaa-Kiviora-Kimalase
kell 10.30-17.30 Kõo-Kündja-Pari-Alasuhka-Suurekõrtsi

Ühelt kiiruskatselt teisele liikudes tuleks kindlasti jälgida läbitavatel teelõikudel kehtivaid kiiruspiiranguid ning pöörata oma tähelepanu sellele, et nii endal kui ka kaasreisijatel oleks sõidu ajal kinnitatud turvavöö. Lisaks tuleks sõidukijuhtidel parkida oma masinad turvalisse kohta, mitte jätta sõidukitesse nähtavale kohale hinnalisi esemeid, mis kurikaeltes ahvatlusi võiks tekitada ja neisse sissemurdmisi põhjustada.

Ühtlasi paneb politsei sõidukijuhtidele südamele, et need kindlasti ei istuks, ega ka mõtleks autorooli istumisest, kui nad on vägijooke tarvitanud.

Turvalist ja meeleolukat rallit!