“Tülitsejad rohevindid” (Foto: Indrek Vendelin) Eestielu

Kogunes žürii koosseisus Val Rajasaar (fotograaf ja loodusemees), Rein Kooli (Harku valla esindaja, aktiivne hobifotograaf), Aivar Pihelgas (EestiFoto fotokooli ja Nikon Schooli fotoõpetaja), Rene Mitt (Nikoni esindaja) ja Anne-Ly Mitt (MTÜ Suurupi Selts esindaja ja Nikon Schooli juhataja).

Laste klassis osutus võitjaks 15-aastane Uku Kala fotoga “Ämblik saagiga loojangu ajal”. Uku saab endale auhinnaks Nikoni kompaktkaamera COOLPIX S5100.

Täiskasvanute klassis saavutas võidu Indrek Vendelin fotoga “Tülitsejad rohevindid”. Indrekule on auhinna välja pannud Nikon, peegelkaamera D3100 18-55 VR KIT näol.

Rahvahääletuse võitis Uku Kala fotoga “Ämblik saagiga loojangu ajal”. Tema saab endale Nikon School fotopoe 20% sooduskupongi.

Zürii valis veel lisaks välja 16 fotot, mida peeti äramärkimise vääriliseks ning need pannakse koos võidutöödega näitusele. Konkursi autasustamistseremoonia ja näituse avamine toimub pühapäeval, 27. veebruaril, algusega kell 12.00 Vääna külakojas. Autasustamispidu on kutsetega ning sinna on oodatud kõik konkursil osalenud. Näitus on Vääna külakojas üleval kuni 26. aprillini.

Konkurssi toetavad Nikon ja Harku vald. Suur tänu Vääna külakojale!