Alagrupikohtumistes alistati Taani 11-aastaste vanusegrupi paremikku kuuluvad Jonstrupi 38:21 ja BMI 55:17, poolfinaalis Lystropi 73:12 ning finaalis Roskilde 50:25.

Peale Väike-Maarja poiste mängisid treener Vaido Rego juhendatud edukas võistkonnas Rakvere noored korvpallurid Gervin Põld, Ranno Lauri ja Mart Johannes Pariis.

Triigi võrkpallurid tulid rahvaliigas meistrikullale

Aule Rebane, Triigi spordihoone juhataja

Lääne-Virumaa 2011. aasta meeste võrkpallimeistrivõistlustelt tõi rahvaliigas meistritiitli ja võidukarika koju Triigi meeskond.

Turniiril osales 14 võistkonda. Mängud algasid oktoobris ning lõppesid märtsis. Põhiturniiril peeti kuus kohtumist ning saavutati teine koht. Kohamängudel alistati kõik vastased ja võideti rahvaliiga karikas. Esikoht saadi Laekvere ja Tõrremäe II meeskonna ees. Väike-Maarja vallast mängisid rahvaliigas veel Väike-Maarja Päästekooli ja Simuna võistkonnad.

Triigi võistkond on rahvaliiga võistlustel osalenud kolm hooaega. Võidukas võistkonnas mängisid Tarmo Reba-ne, Marek Rebane, Olaf Rebane, Kertu Re-bane, Ergo Eesmäe, Allar Adamson, Kunnar Püvi, Rivo Tähiste, Rainer Teidla, Sten Anslan, Innar Lillemets ja Kert Kuntro.

Võistkonna kodusaaliks on Triigi spordihoone, kus käiakse harjutamas 2-3 korda nädalas.

Gümnaasiumi korvpallurid võitlesid uueks hooajaks koha meistriliigas

Vaido Rego, korvpallitreener

Väike-Maarja Gümnaasiumi võistkond sai Lääne-Virumaa korvpallimeistrivõistluste Kuma Kerge esiliigas teise koha, kogudes nagu Tapa Väljaõppekeskuski 16 võitu ja kaks kaotust, kuid jäi omavaheliste mängude võrdluses kaitseväelastele alla

(70:94 ja 87:80).

Üleminekumängudel võideti kahe mängu kokkuvõttes Super Kuma meistriliigas 9. koha saavutanud BC Haljala (77:79 ja 78:59) ning tagati järgmiseks hooajaks koht meistriliigas.

Võistkonnas mängisid Mait Jalast, Jan Juhanson, Märt Jõesaar, Hans Keskülla, Sander Klaan, Tanel Laumets, Joosep Part, Priit Pohlak, Taimo Tiimus.

Mõlema võistkonna poolt suur tänu kõigile toetajatele ja abilistele! Eriline tänu lapsevanematele, kes on meid transpordiga aidanud.

Virumaa Pallimängude Kooli võistkond tuli Eesti minikorvpalli meistrivõistlustel hõbemedalile

16.-17. aprillil toimusid Vokas ja Jõhvis minikorvpalli Eesti meistrivõistluste kohamängud. Virumaa Pallimängude Kooli võistkond tuli kulla võitnud Erkmaa Korvpallikooli võistkonna järel hõbemedalile.

Poolfinaalis oli Virumaa PK üle Tartu/Salva Rock I meeskonnast tulemusega 64:44. Väga põneva pronksikohtumise võitis KK Viimsi I, kes alistas Tartu Salva/Rock I tulemusega

70:67. Poiste minikorvpalli meistrikulla pälvis Erkmaa Korvpallikool (treenerid Aivo Erkmaa ja Gert Prants) võites Virumaa PK (treener Vaido Rego) võistkonda 60:42.

Virumaa PK võistkonna koosseisusus mängisid Väike-Maarja poisid Marti Alt, Jaagop Janson, Kerdo Kivivare, Henri Matikainen, Remo Murumaa, Martin Ojamaa, Maiko Pohlak, Sten Saaremäel ja Ander Talu ning Rakvere poisid Gregor Väli, Gervin Põld, Mart-Johannes Pariis, Ranno Lauri ja Martek Anton.

Ander Talu tunnistati finaalis võistkonna parimaks mängijaks.

Tulemusi maadlusmatilt

Lembit Kalter

13. aprillil osalesid meie noormaadlejad Jõgeva meistrivõistlustel klassikalises maadluses. Saavutasime järgmised kohad: Holger Toots - 1. koht (Simuna kool), Jevgeni Hamidz´anov - 1. koht (Kiltsi kool), Danil Hamidz´anov - 3. koht (Kiltsi kool), Anatoli Larionov - 1. koht (Kiltsi kool), Jarko Visnapuu - 2.koht (V-Maarja ÕKK), Sergei Makejev - 2. koht (Tamsalu Gümn.) (pildfil).

16.aprillil osalesid meie noormaadlejad klassikalise maadluse võistlusel Vändra Matt. Eesti ühel tugevaimal noortevõistlusel saavutasime järgmised kohad: Holger Toots - 1. koht (Simuna kool), Jevgeni Hamidz´anov - 1.koht (Kiltsi kool), Danil Hamidz´anov - 3.koht (Kiltsi kool), Anatoli Larionov - 3.koht (Kiltsi kool), Kristjan Baidus´a - 7.koht (Kiltsi kool).

17. aprillil toimusid Vinnis Eesti sumomeistrivõistlused 12- ja 14-aastastele lastele. Saavutasime järgmise kohad: Holger Toots - 3. koht Kiltsi kool, Käroly Seemann - 1. koht ja 1.- koht Tamsalu gümnaasium.