Kahel õhtul astuvad SEE Teatris üles Nostalgiapäevadeks moodustatud vokaal-instrumentaalansamblid ehk VIA. VIA "Kohalikud" mängib tuntud lugusid alates 70ndatest. Projektbänd "Metal Silicone" koosseisus Marko Kasepalu, Karl H. Arro, Indrek Reede, Reimo Põder, Erko Kalev, Kristjan Meigas, Indrek Mihkelson esitavad meenutusi heavy metal kuldajast - Black Sabbath, Motörhead, Slayer, Ramones jt. Lisaks on siin ka temaatilised puhkeõhtud, lintmakidisko, filmiprogramm, avatud on Min.Nõuk.Puhvet jpm.

Nostalgiapäevade märgisündmuseks on endisaegsete sõidukite PARAAD, mis jätkub väljanäituse, taidlejate rahvastesõpruse kontserdi ning täikaga. Lastele on aga kohale toodud taluloomad ja -linnud, keda saab käega katsuda, toita ja mõnega neist sõitugi teha.

Uuenduseks on AUTODE VIGURSÕIT Lossiplatsil ning piloot-lavastus "Limonaadi ETS" Loomekeskuse Limonaadimajas. Mängitakse tragikoomilisi lugusid ajast, mil Haapsalus oli oma limonaaditehas. Käsikiri on Enn Vetemaalt ja Erki Aulelt, lavastas Erki Aule, mängivad SEE Teatri näitlejad.

Nostalgiapäevad lasevad mõnusalt ajal tagasi voolata ja lausa kutsuvad ikka veel suvisesse Haapsallu.
Kava leiad Haapsalu linna kodulehelt.