Harjutuses 60 lasku spordipüstolist saavutas Mariliis Tiisler III koha ja püssiharjutuses 60 lasku Siim Tirp III koha. Treenerid Maire Tiisler ja Ain Kattai.

Elvas toimunud Eesti meistrivõistlustel laskmises tegi Peeter Olesk järjekordse Eesti juunioride rekordi olümpiakiirlaskmises 561 silmaga ja samas harjutuses sai Mihkel Kasemets II koha, 60 lasku vabapüstolist meesjuunioridele saavutas Peeter Olesk I koha, 20+20+20 lasku standardpüstolist meesjuuniorid-Peeter Olesk I ja Mihkel Kasemets II koht; 30+30 lasku standardpüstol meesjuuniorid Peeter Olesk I ja Mihkel Kasemets II koht. Samas harjutuses naisjuunioridele saavutas Mariliis Tiisler II koha.

16.-17. juunini toimus Pärnus Rahvusvaheline Shell´i turniir rannavõrkpallis,kus osales 20 võistkonda. Meie noored Ingris Suvi ja Andra Villems saavutasid U16 klassis neljanda koha. Treener Ingrid Mandel.

Eesti noorte karikavõistluste I etapil rannavõrkpallis Tartus saavutasid Ingris Suvi ja Andra Villems II koha, samuti saavutasid nad II koha neljandal etapi, üldkokkuvõtte võideti III koht. Viljandis toimus Eesti-Rootsi- Soome mitmevõistluse maavõistlus täiskasvanutele, kus kümnevõistluses saavutas parima eestlasena Maicel Uibo III koha (7338 punkti).

Rakveres toimusid Eesti noorsoo ja juunioride meistrivõistlused kergejõustikus. Maicel Uibo võitis kolm medalit: 110m tõkkejooksus I koht, teivashüppes II koht (4.70), kõrgushüppes III koht (2.03), MJ kõrgushüppes saavutas Rando Tamm II koha (1.90). Treener Sulev Arund.

Valgas toimusid A-ja B-vanuseklassi meistrivõistlused kergejõustikus. Noormeeste A-vanuseklassis tuli kaugushüppes Ben- Ruuben Kaljuvee Eesti noorte meistriks tulemusega 7.17 ja 200m jooksus saavutas III koha. Neidude kõrgushüppes saavutas Merili Ilves II koha tulemusega 1.67.B-vanuseklassis tuli Eesti noorte meistriks odaviskes Carl- Eric Uibo tulemusega 54.02. Rootsimaal juunis toimunud käsipalliturniiril Eken Cup olid Põlva Spordikooli noored võidukad.

Poisid 1998 vanuseklassis II koht: Tõnis Kase, Marvin Liblik, Kristo-Siim Vidrik, Carl-Eric Uibo, Keiro-Peeter Kottisse, Martten Piibeleht, Eedi Jäger, Sander Sarapuu, Marken Järv, Markel Veiko, treener Kalmer Musting.

Poisid 2000 vanuseklassis I koht: Jaanus Peeter Rüütli, Alfred Timmo, Sander Nemvalts, Ranar Pügi, Christofer Viilop, Kristo Toom, Karl Kannik, Mathias Rebane, Taniel Sermat, Kris Norman Lavrikov, Timo Panksepp, Nikita Ossimov, Erko Vanahunt, Kevin Klaus, Fred-Eric Kärblane, treener Kalmer Musting.

Poisid 2003 vanuseklassis II koht: Bruno Ojatamm, Mihkel Maspanov, Lauri land, Kermo Saksing, Taavi Vool, Mathias Lass, Reno Meriroos, treener 2.-7. juulini väldanud Põlva Rein Suvi.