Avageim kuulus selge vahega 25:14 Paidele, teises sai aga EMÜ 16:16 viigiseisult kolmepunktilise edu, mis vormistati 25:19 geimivõiduks. Kui kolmas geim oli jälle paidelaste jõudemontsratsioon (25:16), siis haarava neljanda võitis napilt 27:25 EMÜ SK. Otsustavas geimis sai Paide kiire algedu ning tagasi ei vaadanud - 15:6 paremusega oli tiitel käes.

Tihemets ei olnud ka vastaste kiitmisega kitsi: "Avamängus oli meie ülekaal ilmne, kuid tänane mäng oli juba tõeline finaal, mõlemad võitlesid kõvasti." Võitjate resultatiivseim oli täna 28 punktiga (+21) Ilmar Mõttus, 22 silmaga toetas Virko Vantsi. Kaotajate poolel kogus 18 punkti (+12) Priit Luik, 11 sima Janno Jõela ja Reimo Alas. Blokis oli Paide meeskonna paremus 18:10, pallinguässades 5:2.

Kolmanda koha seeria kordusmängus alistati TTÜ/Kiili tulemusega 3:1 Liider/Rae Valla ning seega selgitatakse pronksmedali võitja järgmisel pühapäeval.