Tulemustest:
Tüdrukute juunioride kuulitõuke võitis ülivõimsalt mitmekordne Eesti täiskasvanute meister Kätlin Piirimäe Paide Gümnaasiumist tulemusega 15.33m,, kettaheite 40.31m ja odaviske 30.96m.

Dea Lepik Türi Ühisgümnaasiumist võitis 100m ajaga 12,9s ja kaugushüppe tulemusega 4.61m. Marielle Kleemeier võitis 800m ajaga 2.36,1s,kõrgushüppe tulemusega 1.40m.

Tüdrukute A klassis tulid kahekordseks võitjateks Johanna Terehov Türi Ühisgümnaasiumist 100m ajaga 13,6s, kaugushüppes 4.46m ning Koeru tüdruk Aliis Jürgen kuulitõukes 9.81m ja odaviskes 34.92m.

Tüdrukute B klass on hetke maakonna tugevam vanuseklass. Võimsad olid Koeru õed Ilvesed: Johanna Ilves võitis 100m ajaga 12,3s, kaugushüppe võimsa tulemusega 5.67m, kõrgushüppe 1.60m ja odaviske 33.42m. Johanna järel püsis varjuna aasta noorem õde Lishanna, kes jooksis 100m ajaga 12,6s, hüppas kaugust 5.51m ja sooritas kettaheites tulemuse 29.61m. Śadeikodest noorem õde Jade, Türi Põhikoolist, võitis kuulitõuke tulemusega 11.13m ja kettaheite 30.25m.

Hetkel on maakonnas võimekad ka C klassi tüdrukud. Kahekordseks võitjaks tuli Türi Põhikooli tüdruk Maria- Eliisabet Avamere, kes võitis kaugushüppe 4.45m ja kõrgushüppe 1.25m. Tema kooliõde Kai-Melli Kapten võitis 60m jooksu 8,7s; Aravete suusatüdruk Kaidi Kaasiku võitis oma õe Keidi ees 600m jooksu ajad vastavalt 1.53,4 ja 1.54,1,nende kooliõde Julia Ankipova ülivõimsalt kuulitõuke 10.19m ja Paide Gümnaasiumi tüdruk Signe Putśkova palliviske 51.30m.

Juunioridest oli omaette klass Gert Valdsalu,Türi Gümnaasiumist, kes võitis 100m väga tugeva ajaga 10,8s, kaugushüppe 6.65m, kõrgushüppe 1.80m, kettaheite 39.63m ja odaviske 48.20m.

A klassis näitas kõrget klassi Paide Gümnaasiumi noormees Kert Piirimäe võites kuulitõuke 17.19m, kettaheiete 44.65m ja odaviske 49.93m. Tema koolivend Johannes Jürisson oli kiireim 100m ajaga 11,6, kaugushüppes Koeru poiss Lennar Lehtmets 6.02m, kõrgushüppes Väätsa poiss Egon Keerles 1.65m ja Türi Gümnaasiumi poiss Jaspar Oja 1500m 5.32,5.

Poiste B klassis tulid kahekordseteks võitjateks Imavere poiss Lauri Reinpõld: 100m 12,6s ja kaugushüppes,5.31m ja Türi Põhikooli poiss Karmo Karu, kes heitis ketast 35m ja viskas oda 38.17m.

C klassis tulid kahekordsetes meistriteks Türi Põhikooli poiss Andres Viidkas 60m ajaga 8,2s ja kaugushüppes 4.88m; temaga 60m jooksus esikohta jaganud Roosna - Alliku poiss Sander Õitspuu oli kaugushüppes teine 4.84. Ivar Salm Paide Ühisgümnaasiumist võitis kuulitõuke 10.13m ja 1000m jooksu ajaga 3.20,0, tema koolivend Rainer Tartu palliviske 68.15 ja kõrgushüppe Kabala poiss Markus Anvelt 1.35.2.

Olid õnnestunud ja meeldivad võistlused ning jääb soovida, et suvel harjutatakse edasi ja ning kuuleme häid tulemusi nii vabariigi kui sügisel ka maakonna tasandil.