Kahe päeva jooksul tutvustatakse põllu- ja biomajanduse trende, uuendusi ning innovaatilisi tehnoloogiaid, mis aitavad ettevõtetel paremini majandada ja leida lahendusi igapäevastele väljakutsetele. Aastanäitusel on väljas ca 80 erinevate valdkondade ettevõtet ja organisatsiooni, nende hulgas sektori juhtivad masina- ja söödafirmad, tootmissisendite pakkujad, pangad ja teised ettevõtted.

„Seda messi on põllumajandusvaldkonnas vaja,“ ütles Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja juhatuse esimees Roomet Sõrmus. „Aastanäitusel on võimalik tutvuda uute võimalustega erinevate põllumajandusvaldkondade tehnika, tehnoloogia ja muude uuendustega, mis aitavad neis valdkondades paremaid tulemusi saavutada,“ lisas Sõrmus.

Ühes aastanäitusega toimub ka 40 seminari ja viis erinevate valdkondade konverentsi, kus arutletakse ja otsitakse lahendusi põllumajanduse tulevikuteemadel. Kõne all on rohepöörde küsimused, uue perioodi põllumajanduspoliitika ja sektori turuolukord.

Aastanäituse EPA2021 pidulik avamine toimub 13. oktoobril kell 11.30 ERMi A-osa sissepääsu lähedal.

Korraldajad lubavad teha kõik, et aastanäitusel osalemine oleks põllumajandussektori inimestele turvaline.

EPA2021 turvaline toimumine

EPA2021 toimub kõigi eksponentide ja messikülastajate turvalisuse huvides kontrollitud tingimustes, arvestades valitsuse poolt kehtestatud tingimusi. See tähendab, et messipäevadel tuleb sissepääsuks esitada COVID-tõend, kinnitamaks isiku täielikku vaktsineeritust, viiruse läbipõdemist või negatiivset testitulemust. Testitulemuse kehtivus PCR meetodil 72h, antigeeni kiirtest 48h. Tõend tuleb esitada koos isikut tõendava dokumendiga. Muuseumi B-sissepääsus pakutakse ka kiirtestimise võimalust neile, kel COVID tõendit ei ole.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid