Paarkümmend aastat Venemaa poliitikat suunanud Vladimir Putin viib ellu oma salaunistust taastada Vene impeeriumi kuulsus ja võim. Venemaa laiendab oma mõju Süürias, Lähis-Idas, Liibüas, Kesk-Aafrika Vabariigis, kuid ka Euroopas. Putin on realist, pragmaatik, aga ka mängur, kes diplomaatia ning relvaähvarduste varal on osanud lääneriigid taas Venemaad arvestama ja pelgama panna. Filmis räägivad vene ning prantsuse poliitikud ja politoloogid Putini ambitsioonidest ning uuest strateegiast rahvusvahelises suhtlemises.

Noortekomöödia „Öölapsed”

Pühapäeval, 6. märtsil kell 19.30 teleesilinastub TV3s Priit Pääsukese möödunud aastal valminud noortekomöödia “Öölapsed”, mis räägib kolmest õest, kes on jõudnud oma elus murdepunktini. Äsja gümnaasiumi lõpetanud Liis (Grete Konksi) avastab, et planeeritud tulevik poiss-sõbraga ei olegi nii kindel. Vanem õde Karin (Piret Krumm) on esimene pesast lahkunud pääsuke, kes püüab toime tulla tänapäeva seksistlikus ärikeskkonnas. Õdedest noorim, teismeline Jane (Alice Siil) üritab vastu hakata peoloomast sõbranna survele olla keegi, kes ta tegelikult ei ole. Ühe saatusliku öö jooksul paljastuvad saladused ja tunded, mida ükski õdedest endale varem tunnistada pole tahtnud.

„Südamesoovi“ uus hooaeg

Neljapäeval, 3. märtsil kell 20 stardib Kanal 2s saatejuht Keili Sükijaineni juhtimisel heategevussaate „Südamesoov“ uus hooaeg. Avasaates rullub vaatajate ees lahti õdede Kaisa ja Elisabethi karm lugu.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid