Foto: Priit Simson

Millist Eestimaad näed sina ja mis teeb ühest heast külast parima? Alati võib öelda, et oma küla on parim, kuid mis paneb sind sinna jääma? Kas on seal suvilaid, Soome saunu, lagunenud talumaju, uhkeid garaaže ja piimapukke või hoopis värvikaid naabreid, harrastussportlasi, imelikke põllukultuure või hoopis jaanitulesid, sünnipäevi, poe taga joomisi, karskusseltsi ja tantsurühma olenguid?

Saada meile lugu, veste või mälestus oma maailma parimast külast ja võimalusel lisa ka pilt. Kõik lood avaldame Rakvere Teatri kodulehel ning parimad palad jõuavad Maalehe veergudele. Teatri ja Maalehe kodulehtedele ilmub parimate külade kaart, nii et võib-olla just sinu õuele saabuvad suvel pealinna turistid ehedat ilu kaema. Etendusele tulles saad aga kaardilt vaadata, kas sinu teele jääb mõni parim küla.

Üleskutsele vastajaid ootavad loosirattas vägevad auhinnad, nende hulgas Maalehe tellimus, rääbis, sõir või muu omatoodetud laadakraam ning 20 kahest tuusikut maailma parimasse külla koos karu käpapigistusega.

Oma maailma parima küla kirjeldus või veste saada e-aadressil parimkyla@rakvereteater.ee ja/või merike.pitk@maaleht.ee.

Kui karu pole veel postiljoni ära rappinud, jõuab kohale ka pakk või ümbrik aadressil Rakvere Teater, Kreutzwaldi 2a, 44314 Rakvere, või Maaleht, Narva mnt 13, 10151 Tallinn. Lisa kindlasti enda ja oma küla nimi ning kontaktandmed.