35. sünnipäeva tähistav Maalehe toimetus mõtiskles, mis oleks Maaleht siis, kui see poleks Eesti suurima trükiarvuga nädalaleht. Hea lugeja, milline kujund sinu meelest kõige paremini pihta läheb?

Maaleht

Uus reisisari * Selle sügise neljapäevaõhtutesse toob seiklust ja lusti TV3 värske reisisari „Kethi emmega Balkanil“, kus peategelased – tütar Kethi ja tema ema Meeli Uibomägi – asuvad Balkani maid avastama.

Erika Klaats

Nagu meilgi, nii lahkuvad ka põhjanaabrite noored massiliselt maakohtadest, et linnas paremat elu otsida. Koos noortega läheb ka raha, elanikkond vananeb ja alles jääb vaid kurvameelsus. Puolanka küla võtab asja aga soomlaslikult musta huumoriga, brändides end kui pelgupaika pessimistidele.

Hebo Rahman

Pühapäeval, 2. oktoobril kell 11.20 jõuab Vikerraadio eetrisse legendaarse saatesarja „Müstiline Venemaa“ 1000. osa. Maaleht käis 999. osa valmimist kohapeal jälgimas.

Rein Sikk

Vene propaganda vastu võitlev NAFO (North Atlantic Fellas Organization) saadab internetiavarustes korda tõelisi vägitükke, käies valeinfot jagavate inimeste postitusi „trollimas“ ja kogudes Ukraina jaoks annetusi. Liikumise osaliseks sai nädalavahetusel ka meie peaminister, kui temast tehti sümbooln...

Maaleht

Hortus Musicus annab praegu kontserte samasuguse energiaga nagu pool sajandit tagasi. Võib-olla ei tantsi hortuslane Andres Mustonen laval oma viiuliga enam sama hoogsalt, aga mängib ikkagi nii, et poognajõhvid katkevad. „Kui enam vurtsu ei jagu, siis me lavale ei lähe,“ kinnitab ta.

Liis Seljamaa
Iidne telefon kogub kodus tolmu? Tee see rahaks! (60)
Mõne mudeli eest võib saada 2000 eurot

Paljudes kodudes nii Eestis kui üle kogu maa võib sahtleis või riiulitel sorides leida eest tolmunud telefonid. Ajal, mis kõik aina kallimaks läheb ja arved hinge kinni võtavad, on hea teada, et telefonikobakate eest võib kenakese nutsu teenida.

Mari Kukk