KAUNEIM MAAKODU 2016: Muuli talu Pärnumaal, Sigrid ja Vaido Absalon. Sigrid Absalon

Ilmus Targu Talita ajakirja suvenumber

Juunikuu esimesel nädalal nägi trükivalgust Targu Talita ajakirja teine ehk suvenumber, mis sisaldab endas nõuandeid nii suvisteks aiatöödeks kui ka häid retsepte ja soovitusi suveandide säilitamiseks.

Kõige mahukama osa suvises Targu Talita ajakirjas võtavad enda alla kirjutised uudsete ja veidi ebaharilike viljade kasvatamisest. Praegu veel võib-olla eksootilisena tunduv füüsal, vahakõrvits või bataat võib mõne aasta pärast olla päris tavaline aiavili, kui on olemas oskused ja kogemused nende kasvatamiseks. Targu Talita ajakirjas vahendamegi kasvatajate kogemusi ning soovitusi.
Targu Talita, suvi 2017.

Suvi on viljade küpsemise aeg, mil värsket-mahlakat saaki saab süüa ning ülejääke hoidistada. Ka sellest, kuidas aed võib olla nagu apteek, kirjutab värske Targu Talita ajakiri.

Päris mahuka osa ajakirja pinnast võtavad enda alla hoidisekonkursside parimad retseptid, mis on abiks suviste saakide tallelepanekul.

Targu Talita esimese numbri võtsid lugejad väga hästi vastu ja see kadus lettidelt lausa mõne nädalaga. Seekord on ajakirja trükiarv pisut suurem. Kuid juba nüüd tasub Targu Talita ajakirja otsida kaupluste ja muude ajakirjandust müüvate kohtade perioodikalettidelt.