Maalehe reis Maltale läinud aastal. Madis Must

Reisikorraldaja GoTravel pakub võimaluse säilitada oma makstud osa 2021. aasta reisiks. “Juba praegu näeme, et aastal 2021 me sama hinda tõenäoliselt ei saa enam uutele liitujatele pakkuda, sest reiside hinnad uuel aastal kindlasti tõusevad,” kommenteerib GoTraveli partnersuhete juht Age Põder. “Kes aga säilitab oma koha 2021 reisile ja soovib koos kohaga juba tehtud ettemaksu GoTraveli käes hoida, siis nendele pakume hinnagarantiid.”

Kes soovivad oma kohast loobuda, siis neile kantakse avalduse alusel raha tagasi. Valiku peaksid kõik reisile registreerunud tegema kuu jooksul ehk hiljemalt 31.05.2020. Selleks tuleb ühendust võtta oma reisikonsultandiga, kelle kontaktid leiate reisiarve jalusest.

“Muidugi on väga kurb, et peame reisid ära jätma, aga praeguses eriolukorras ei ole teist võimalust,” nendib Maalehe peatoimetaja Andres Eilart. “Loodame, et koroonaviirus taganeb ja tuleval aastal saame taas Maalehe reisisellidega turvaliselt maailma avastada. Tervis ja hea tuju on kõige tähtsamad. Järgmisel aastal teeme kõik tasa!”

Kui kellelgi tekkis täiendavaid küsimusi või soovib midagi täpsustada, siis kirjutage oma reisikonsultandile meiliaadressil maaleht@gotravel.ee või helistage telefonil 631 0110.