Foto: Heli Raamets

Esimese päeva õhtul Andorra pealinnas Andorra La Vellas peatudes, nautis seltskond rikkalikku buffeõhtusööki ja sai omavahel tuttavaks. Kuna paljud sel korral reisile tulnud on ka varem Maalehe või Maakodu reisidel käinud, oli tegelikult juba niigi palju omavahel tuttavaid.

Korduvreisijate sõnul eelistavad nad Maalehe reise seetõttu, et need on tavalistest turismireisidest natuke erinevad, kuna käiakse sellistes kohtades, kuhu muidu ei minda. Sellelgi reisil on plaanis külastada hanekasvatust, veiniistandust ja lambapiimast juustu tootvat talu. Lisaks rõhutati, et Maalehe reisidel on tore seltskond ja saab nii palju naerda, et sellest jagub terveks aastaks. Lisaks on sel korral tavapärasest rohkem paare, kuna üks või teine varem Maalehega reisil käinud pool on sel korral ka abikaasa kaasa kutsunud.

Nagu selgus, käivad mõned reisisellid aastas lausa 6-7 pikemal välisreisil, kuid oli ka selliseid inimesi, kelle jaoks oli käesolev reis esimene. Pundis on ka mitu tellimiskampaania käigus reisi võitnud inimest, kusjuures ühele neist on see juba teine kord, kui õnn naeratas Maalehe reisi võitmise osas.