Rahvusvahelised maaelumessid, sügis–talv 2015
Agro Show: 18.–21. septembrini, Poznan, Poola.
Smaki Regionow: Poola toidumess, 19.–22. septembrini, Poznan, Poola.
Polagra-Food: toidumess, 21.–24. septembrini, Poznan, Poola.
Macfrut: puu- ja köögivilja töötlemise tehnoloogia, 23.–25. septembrini, Rimini, Itaalia.
Aianduse, metsanduse ja zooloogia sügismess: 25.–27. septembrini, Kraków, Poola.
Peterburi rahvusvaheline metsandusfoorum: 29. septembrist 1. oktoobrini, Peterburi, Venemaa.
World Dairy Expo: piimakarjakasvatus, piimatootmine, 29. septembrist 3. oktoobrini, Madison, Wisconsin, USA.
Apropos Pferd: hobusekasvatus, 1.–4. oktoobrini, Viin, Austria.
Sprendimų Ratas: metsandus, jahindus, keskkond, 1.–3. oktoobrini, Kaunas, Leedu.
Natura Food: mahetoidumess, 2.–4. oktoobrini, Łódź, Poola.
АгроТек Россия: põllumajandustehnika, 7.–10. oktoobrini, Moskva, Venemaa.
KoneAgria: põllumajandustehnika ja -seadmed, 8.–10. oktoobrini, Tampere, Soome.
Flora Olomouc: aiandusmess, 8.–10. oktoobrini, Olomouc, Tšehhi.
Lauku sēta: talupidamine ja keskkonnahoid, 8.–12. oktoobrini, Riia, Läti.
Lauksaimniecības tehnika: põllumajandus- ja metsatehnika, toiduainetööstus, 8.–11. oktoobrini, Riia, Läti.
Агрокомплекс: põllumajandus ja toiduainetööstus, 8.–10. oktoobrini, Kaliningrad, Venemaa.
Olma: piimakarjakasvatus ja muu põllumajandus, 8.–18. oktoobrini, St. Gallen, Šveits.
Golden Autumn: põllumajandusmess koos AgroTech messiga, 9.–13. oktoobrini, Moskva, Venemaa.
Evenord: lihatööstuse erialamess, 10.–11. oktoobrini, Nürnberg, Saksamaa.
Burtarim: põllumajandus, seemnekasvatus ja piimandus, 13.–17. oktoobrini, Bursa, Türgi.
Agri Next/Agritech Japan: uue põlvkonna põllumajandus, materjalid ja tehnoloogiad põllumajanduses, 14.–16. oktoobrini, Tokyo, Jaapan.
Agrilevante: põllumajanduse, toidutööstuse ja loomakasvatuse tehnika, 15.–18. oktoobrini, Bari, Itaalia.
Süffa: lihatööstuse mess, 18.–25. oktoobrini, Stuttgart, Saksamaa.
LIV Hardenberg: looma- ning linnukasvatus, veterinaaria, 20.–22. oktoobrini, Hardenberg, Holland.
Põllumajandusnädal: Siberi põllumajandusmess, 20.–23. oktoobrini, Irkutsk, Venemaa.
Agrokos: põllumajandus- ja toidumess, 20.–23. oktoobrini, Priština, Kosovo.
MoldAgroTech: põllumajandus- ja toidumess, 21.–24. oktoobrini, Chișinău, Moldova.
Elmia Lantbruk Djur & Inomgard: loomakasvatus ja loomakasvatustehnoloogia, 21.–24. oktoobrini, Jönköping, Rootsi.
Agro Park: põllumajandus, 24.–25. oktoobrini, Lublin, Poola.
Rundvee Vakdagen: loomakasvatus, 27.–29. oktoobrini, Hardenberg, Holland.
AgroExpoSiberia: põllumajandus ja loomakasvatus, 27.–29. oktoobrini, Novosibirsk, Venemaa.
Animal Farming: loomakasvatus, 27.–29. oktoobrini, Kiiev, Ukraina.
InterAgro: põllumajandusnäitus, 27.–30. oktoobrini, Kiiev, Ukraina.
Indagra: põllumajandus, loomakasvatus ja aiandus, 28. oktoobrist 1. novembrini, Bukarest, Rumeenia.
Fruit Attraction: puu- ja köögiviljakasvatus, 28.–30. oktoobrini, Madrid, Hispaania.
Agrosib/AgroExpoSiberia: põllumajandus ning -tehnoloogia, 28.–30. oktoobrini, Novosibirsk, Venemaa.
International Dairy Cattle Show/Salon Salute Animale: loomakasvatus, piimalehmade näitus, 28.–31. oktoobrini, Cremona, Itaalia.
Metsä: läbilõige metsandusest, 6.–8. novembrini, Helsingi, Soome.
Elma: toiduainetööstus ja põllumajandus, 6.–8. novembrini, Helsingi, Soome.
Agrialp: põllumajandus, 6.–9. novembrini, Bolzano, Itaalia.
Agritechnica: põllumajandustehnika ja -seadmed, 10.–14. novembrini, Hannover, Saksamaa.
Агрофорум: põllumajandustööstuslik foorum, 10.–13. novembrini, Kiiev, Ukraina.
Agro+Food+Drink+Tech Expo Georgia: toiduainete tootmine, toiduaine- ja joogitööstus, 18.–20. novembrini, Tbilisi, Gruusia.
Yugagro: põllumajandus, 24.–27. novembrini, Krasnodar, Venemaa.
Animall Antalya: loomakasvatus ja põllumajandustehnika, 25.–28. Novembrini, Antalya, Türgi.
Growtech Eurasia: aiandus, 8.–12. detsembrini, Antalya, Türgi.
Agribex: põllumajandus, karjakasvatus, aiandus, iluaiandus, maastikukujundus, 8.–13. detsembrini, Brüssel, Belgia.
Landbouwwerktuigenbeurs: põllumajandusmasinad, 10.–13. detsembrini, Leeuwarden, Holland.