Oleg ja Kristina Epneri Suureküla talu, mis asub Väike-Ahli külas Läänemaal. Foto: Maakodu

2014. aastal võitis Eesti kauneima maakodu tiitli ja ka kauneima renoveeritud vana talu tiitli Suureküla talu Ridala vallas Läänemaal. Oleg ja Kristina Epner leidsid oma maakodu Väike-Ahli külast, päästes suure tööga hävingust nii talukoha kui ka rehemaja ning elavdades suhted Läänemaal elavate sugulastega.

Vaata fotogaleriid!

2015. aastal valiti Eesti kaunimaks maakoduks Peeter Lepiku ja Viivi Vaaraku Kadaka talu, mis asub Ramsi poolsaarel Noarootsis Läänemaal. Kadaka talu on projekteerinud arhitekt Raul Vaiksoo.

Vaata fotogaleriid!

2016. aastal pälvis peaauhinna Sigrid ja Vaido Absaloni Muuli talu, mis asub Pärnumaal Tahkuranna vallas.

Vaata galeriisid majast ja aiast!

2017. aastal sai tiitli „Eesti kauneim maakodu” Lalli Tooma mahetalu Muhumaal. Soomlased Liina Kahila ja Jukka Turunen ostsid nelja aasta eest Muhu saarele maja, hakkasid pidama mahetalu ja pakuvad ühtlasi ka majutusteenust.

Vaata galeriid!

Kui sinulgi on kaunis maakodu, siis haara kaamera ja osale Maakodu ja moodnekodu.ee ühisel konkursi MEIE KODU 2018. Võistlusel saab osaleda üheksas kategoorias.

Saada pildid oma kaunist maakodust, moodsast kodust, elutoast, vannitoast, magamistoast, köögist, lastetoast, aiast või terrassist. Auhinnafond on kokku üle 9000 euro.

Võistluse kaks peaauhinda, 2000eurosed kinkekaardid on välja pannud Baltimaade suurim kodu- ja aianduskeskus Gardest.

Otse osalema pääseb SIIT ja võistlusest loe lähemalt SIIT.