Aasta „Tallinna linna lumemurdja“ tiitel tuli ka sel aastal Kristiinesse


Tallinna parim lumemurdja Viktor Vassiljev. (foto: Kristiine Leht)
Tallinna parim lumemurdja Viktor Vassiljev. (foto: Kristiine Leht)Eestielu

Konkursi „Tallinna linna lumemurdja“ korraldustoimkond valis ligi saja lumemurdja tiitlile esitatud kandidaadi hulgast korteriühistute kategoorias parimaks Kristiine linnaosa poolt esitatud KÜ Kotka 6 majahoidja Viktor Vassiljevi.

Viktor Vassiljev on selles majas peaaegu kogu oma elu elanud. Majahoidjana töötab juba 11 aastat. Tema töö eriliseks kvaliteedi näitajaks on see, et Kotka tänav 6 maja esine on terve talve jooksul asfaldini puhtaks roogitud – ei mingit liiva, soolast rääkimata. Kotka 6 majahoidja kiituseks võib lisada, et see KÜ (esinaine Lea Prisko ja juhatuse liige Leida Sarapuu) on ka varem eeskujuliku maja ja territooriumi korrashoiu eest tunnustust pälvinud. Mullu nimetas Kristiine linnaosavalitsus KÜ Kotka 6 parima heakorraga kinnistuks.

Konkursi „Tallinna linna lumemurdja“ eesmärgiks oli välja selgitada ning tunnustada Tallinna linnas tegutsevate ühistute ja erakinnistutel töötavaid eeskujulikke majahoidjaid, kes lumetõrjumisega edukalt hakkama saavad. Kandidaate konkursile „Tallinna linna lumemurdja“ võisid esitada kõik linnaelanikud.

Tuletame meelde, et 2010. aastal sai uhke tiitli samuti Kristiine linnaosas asuva KÜ Tüve 14/16 majahoidja Evi Ennemuist.