Ambla Spordiklubi ja valla spordiürituste kalenderplaan 2011
JAANUAR
10.01. kell 18.30 Paarisvõrkpalli SV 3. etapp, SEGA, Aravete SH.
12.01. kell 18 Suusatamise SV 1. etapp (vaba), Kangrumägi.
13.01. kell 18.30 Paarisvõrkpalli SV 2. etapp, M, Aravete SH.
22.01. kell 11 Tõstmine, III ARAVETE KANG 2011, Aravete SH.
29.01. kell 12 Suusatamise SV 2. etapp, (klassika), Kangrumägi.
Järvamaa MV korvpallis, Aravete SH.
Järvamaa MV võrkpallis, M, M vet., N, Aravete SH.
Eesti MV korvpallis, Aravete SH.
15.–16.01. Eesti valdade TM alagrupiturniirid.
VEEBRUAR
05.02. kell 12 Ambla Külaliiga saalijalgpallis, Aravete SH.
09.02. kell 18 Suusatamise SV 3. etapp, (vaba), Kangrumägi.
17.02. kell 18.30 Paarisvõrkpalli SV 3. etapp, M, Aravete SH.
21.02. kell 18.30 Paarisvõrkpalli SV 4. etapp, SEGA, Aravete SH.
24.02. kell 12 Madisepäeva suusasõit (10 km ja 20 km); Järvamaa MV suusatamises, Kangrumägi.
Järvamaa MV korvpallis, Aravete SH.
Järvamaa MV võrkpallis, M, M vet., N, Aravete SH.
Eesti MV korvpallis, Aravete SH.
26.–27.02. Eesti valdade TM, Lähte.
MÄRTS
09.03. kell 18 Suusatamise SV 4. etapp, (vaba), Kangrumägi.
10.03. kell 15 Paarisvõrkpalli SV 4. etapp, M, Aravete SH.
14.03. kell 18.30 Paarisvõrkpalli SV 5. etapp, SEGA, Aravete SH.
19.03. kell 11 Ambla SK KV suusasprindis, Kangrumägi.
03.03. kell 11 Järvamaa koolide MV suusatamises, Kangrumägi.
Järvamaa MV korvpallis, Aravete SH.
Järvamaa MV võrkpallis, M, M vet., N, Aravete SH.
Eesti MV korvpallis, Aravete SH.
APRILL
02.04. kell 110 Valla KV võrkpallis, Aravete SH.
07.04. kell 18.30 Paarisvõrkpalli SV 5. etapp, M, Aravete SH.
16.04. kell 11 Eesti noorte MV tõstmises, Aravete SH.
22.04. kell 20 Jüriöö teatejooks, Ambla .
Eesti MV korvpallis, Aravete SH.
Eesti MV jalgpallis, Ambla Koolistaadion.
MAI
10.05. kell 18 Ümber järve jooksu SV 1. etapp, Käravete.
12.05. kell 18 Ümber järve jooksu SV 2. etapp, Vanaveski.
17.05. kell 180 Ümber järve jooksu SV 3. etapp, Rava.
19.05. kell 18 Ümber järve jooksu SV 4. etapp, Preediku.
21.05. kell 12 Ambla valla MV kergejõustikus, Aravete.
28.05.–18.06. Ambla külaliiga jalgpallis, Kevadring, Ambla, Aravete.
Eesti MV jalgpallis, Ambla Koolistaadion.
JUUNI
01.–05.06. Ambla–Taipalsaari noorte jalgpallilaager, Aravete, Ambla.
04.06. kell 11 Ambla CUP jalgpallis, Ambla.
05.06. kell 12 Tervisespordipäev (pereorienteerumine, kepikõnd, matk), Kangrumägi.
18.06. kell 12 Rannavolle SV 1. etapp, Aravete.
23.06. kell 18 Jaanipäeva jalgpall (vanad– noored), Arulageda.
28.05.–18.06. Ambla Külaliiga jalgpallis, Kevadring, Ambla, Aravete.
Eesti MV jalgpallis, Ambla Koolistaadion.
JUULI
01.07. kell 18 Järvamaa MV rannavolles, M vet., Aravete.
02.07. kell 12 Järvamaa MV rannavolles, M, Aravete.
Rannavolle SV 2. etapp, Aravete.
15.07. kell 16 Aravete RANNAVOLLE 2011, (M vet., SEGA), Aravete.
16.07. kell 12 Aravete RANNAVOLLE 2011, (M), Aravete.
Rannavolle SV 3. etapp, Aravete.
20.07. kell 19 Rava Rahvatriatlon, Rava.
23.07. kell 12 Järvamaa MV rannavolles, SEGAPAARID, Aravete.
30.07. kell 12 Ambla valla külade KV rannavolles, Käravete.
08.07.–10.07. Eestimaa XIII SM, Rakvere.
Eesti MV jalgpallis, Ambla Koolistaadion.
AUGUST
06.08. kell 12 Järvamaa MV maastikurattasõidus,
Järvamaa esivõistlused maastikurattasõidus noortele, Kangrumägi.
Eesti MV jalgpallis, Ambla Koolistaadion.
SEPTEMBER
06.09. kell 18 Ümber järve jooksu SV 5. etapp, Käravete.
08.09. kell 18 Ümber järve jooksu SV 6. etapp, Vanaveski.
13.09. kell 18 Ümber järve jooksu SV 7. etapp, Rava.
15.09. kell 18 Ümber järve jooksu SV 8. etapp, Preediku.
17.09. kell 12 T.Berendseni VII KV ja valla MV kergejõustiku 5-võistluses, Aravete.
24.09.–15.10. Ambla Külaliiga jalgpallis, Ambla, Aravete.
Eesti MV jalgpallis, Ambla Koolistaadion.
Eesti KV ja MV korvpallis, Aravete SH.
OKTOOBER
09.10. kell 12 Suusatajate seeriajooksu
1. etapp, Kangrumägi.
16.10. kell 12 Suusatajate seeriajooksu
2. etapp, Kangrumägi.
23.10. kell 12 Suusatajate seeriajooksu
3. etapp, Kangrumägi.
30.10. kell 12 Suusatajate seeriajooksu
4. etapp, Kangrumägi.
24.09.–15.10. Ambla Külaliiga jalgpallis, Ambla, Aravete.
Eesti MV korvpallis, Aravete SH.
Ida-Järvamaa Mudaliiga korvpallis, Aravete SH.
NOVEMBER
06.11. kell 12 Suusatajate seeriajooksu 5. etapp, Kangrumägi.
17.11. kell 18.30 Paarisvõrkpalli SV 1. etapp, M, Aravete SH.
21.11. kell 18.30 Paarisvõrkpalli SV 1. etapp, SEGA, Aravete SH.
Eesti MV korvpallis, Aravete SH.
Ida-Järvamaa Mudaliiga korvpallis, Aravete SH.
DETSEMBER
08.12. kell 18.30 Paarisvõrkpalli SV 2. etapp, M, Aravete SH.
12.12. kell 18.30 Paarisvõrkpalli SV 2. etapp, SEGA, Aravete SH.
27.12. kell 12 Kiirturniir korvpallis 3-liikmelistele võistkondadele. Aravete SH.
Eesti MV korvpallis, Aravete SH.
Saalijalgpalli Miniturniir. Kalevi SH, Tallinn.