"Kärdla asus 5:0 ette ja siis lasime vastasel 2 auväravat ka lüüa," kommenteeris mängu Hergo Tasuja.

Kärdla värvides platsil käinud linnapea Georg Linkov oli just läbinud Kõpu maratoni ning Hergo Tasuja poolmaratoni.

Esimene poolaaeg oli tasavägine. 17 minutil viis Kaupo Valting Kärdla 1 : 0 juhtima ning skoor ei muutunud järgneva 53 minuti jooksul.

Teisel poolajal, 70 mänguminutil sahistas Imre Riik näitlejate väravavõrgu teise palli, minut hiljem lõi Riik veel ühe ning kaks minutit hiljem suurendas Sander Laur veel skoori. 4 :0.

Teatrimehed aitasid Kärdlat 81. mänguminutil, lüües omavärava. Sellega saadi aga väravalöömise mekk suhu ning 83. ja 86. mänguminutil tuli Kärdla väravavahil pall võrgust noppida. Teatrimeeste väravalööjatels olid Kristjan Üksküla ja Priit Pilt.