Naiste samas klassis sai Mariel Jäätma 666 silmaga 67.asetuse, Maarika Jäätma 631 silmaga 80.koha ning Saskia Kaldamäe 622 silmaga 82.koha. Võistkondlikult sai Eesti naiskond 22.koha. Kombineeritud võistkondade arvestuses (mixed team), kus arvestatakse iga riigi parima nais- ja parima meeslaskuri tulemust, sai Eesti 24.koha. Võistkondlikus arvestuses eestlased plokkvibu klassis üheski arvestuses edasi võistlema ei kvalifitseerunud, küll aga jätkab 5 sportlast 6-st individuaalarvestuses.

Olümpiavibu klassis, kus hakatakse jagama ka Londoni OM-i kohti, olid esimestena võistlustules naised. Eestlannadest parima koha saavutas kvalifikatsioonis harjutuses FITA-1, kus neljalt erinevalt distantsilt lastakse kokku 144 noolt, Anneli Preimann. Tema tulemus 1297 silma andis duell-laskmiseks 52.asetuse. Reena Pärnat saavutas 1285 silmaga 63.koha ning Siret Luik 1133 silmaga 143.koha. Naiskondlikult sai Eesti 35.koha. Kuna võistkondlikult kvalifitseerub võistlust jätkama 16 parimat võistkonda ning individuaalselt 104 parimat, siis Siret Luige jaoks on MM-sellega lõppenud.

Täna alustasid eraldi võistluspäeval, kuna selles võistlusklassis on kõige rohkem võistlejaid, oma etteastega MM-il ka olümpiavibu klassi mehed. Eestit esindavatest meestest parima koha saavutas Paulo Santos saades 1242 silmaga 137.koha. Jaan Lott sai 1226 silmaga 152.koha ning Jaanus Gross 1201 silmaga 173.koha. Kuna võistkondlikult saadi 46.koht ning kombineeritud võistkondade arvestuses 37.koht, siis on maailmameistrivõistlused Eesti meestele sellega ühel pool.

Homme jätkub võistlus duell-laskmisega. Ennelõunal alustavad naised ja mehed plokkvibu laskurid, pealelõunal olümpiavibu laskurid. Olümpiapileti tagamiseks on Anneli Preimannil ja Reena Pärnatil tarvis võita kaks esimest vastast.