Hooaja esimestel meistrivõistlustel talikrossis võideti kaks EMV medalit


Hooaja esimestel meistrivõistlustel talikrossis võideti kaks EMV medalit
Foto: erakogu

Taas on aastanumber vahetunud, lund jätkub veel teedele piisavalt.

Rattureid see aga ei sega, pakub pigem lusti ja väikest närvikõdi libedatel teedel pedaalides ning ka kevad tundub niimodi talitades kiiremini saabuvat. Krossiratastega alustasime treeninguid juba veebruari alguses eesmärgiga osaleda EMV talikrossil Elvas. Nagu tavaks saanud, on võistlus kahe-etapiline: esimene toimus 23.02 ja teine etapp, mis sõideti EMV arvestuses nädal hiljem 02.03. Nagu ikka võisteldi nii jooksus kui rattasõidus. M12 vanuseklassis saavutas Valdek Meier 10. koha ja teisel etapil 12. koha.

N14 klassi võistlusmaa pikkuseks oli 1,37 km (jooks), tubli 3. koha võitles välja meie klubi kasvandik Ethel-Brigita Tigane, saavutades kahe etapi kokkuvõttes 5. koha ja EMV arvestuses 7. koha.

M14 poiste kahe etapi kokkuvõttes saavutas EMV arvestuses 13. koha Kristo Tõnissaar; M16 klassis lõpetas EMV arvestuses 7. kohaga Mart-Anton Vendelin ja Jannar Juss 15. kohaga.

MJ klassis teenis EMV hõbemedali Gert Kivistik (VIK); kuldmedali võttis Vahur Vahtra (TYS), edestades meie poissi 16 sekundiga. MU vanuserühmas võitis sõidu Sten Saarnits (KJK); 2. koha sai Margo Tamm (TYS) ja EMV pronksmedali võitis meie klubi esindaja Kristen Kivistik (VIK), edestades 2 sekundiga Viljandi klubi sõitjat Josten Vaidemit.

Talikrossid on nüüdseks seljataga, treeningud lähevad aga edasi, sest tulemas on kriteeriumide sari, mille avaetapp sõidetakse Pärnu linna tänavatel 27. aprillil.