Kui 30-punktiline vahe on isegi piisavalt suur, siis kõige paremini iseloomustab Rapla ülekaalu seis pärast III veerandit, mis oli 68:28! Esimesed 2 veerandit lasti Rootsi panga esindajatel visata kummagil vaid 9 punkti ja kolmandal punkt rohkem. Viimasel veerandil olid protokolli järgi paremad võõrustajad, kuid see ei takistanud Rala KK/Stipendil võtta ülekaalukas võit.
Jällegi said Rapla poolel mängida kõik 12 mängijat.

Resultatiivsuselt olid eesrinnas Martin Limberg ja Kevin Liivamägi 17 punktiga. Kevinilt lisaks ka 5 lauapalli. Sven Kaldre lisas 14 ja Madis Pärn 13 punkti. Kogu võistkond lahendas 11 kiirrünnakust 10.

Kuna meistrivõistlused on alles algusjärgus, siis praegu on veel kaotuseta võistkondi palju. Rapla on ainsana mänginud juba 3 mängu.
Järgmisena saab meie Meistriliiga järelkasvuvõistkonda näha mängimas kodus, kui neljapäeval, 21. oktoobril võõrustatakse KK HITO’t Ida-Virumaalt kell 19.00 Sadolini Spordihoones.