Jõgeva kesklinna ehitatakse kolme tärni vääriline hotell

 (15)
Jõgeva kesklinna ehitatakse kolme tärni vääriline hotell
Suur tn 11Foto: Google Street View

Jõgeva majandusühistu ehk uue nimega Coop Jõgeva tahab rajada Suur tänav 11 asuvasse hoonesse, kus praegu töötab E-ehituskeskus, hotelli. Praegu on majutusasutus veel projekteerimisjärgus, kuid sügisel loodetakse ehitustöödega alustada.

Coop Jõgeval on Jõgeva maakonna inimestele hea uudis: tänu soodsale ilmale, on Pae kaubanduskeskuse ehitamine edenenud arvatust nobedamalt ning see avatakse tähtajast varem.

Kerkivasse Pae kaubanduskeskusse kolib teiste hulgas ka praegu Suurel tänaval tegutsev E-ehituskeskuse kauplus. Kuid see hoone ei jää pikalt tühjalt seisma, esialgsete plaanide kohaselt alustatakse seal hotelli ehitamisega juba sel sügisel

Coop Jõgeva haldusjuhi Guido sõnul on praegu veel käsil projekteerimine, kuid konstruktor on juba töödesse kaasatud, seega liiguvad asjad õiges suunas. Projekteerimisega tegeleb ettevõte Studio3, kes ka Pae kaubanduskeskuses selle töö ära tegi. “Praegu loodame, et mai lõpus või juuni alguses saaks projekteerimisega ühele poole. Ehitamisega võiks alustada sügisel. Ei julge tähtaegu veel kõva häälega välja öelda, kuid lootust on, et avamine tuleb uuel aastal,” rääkis Põldkivi.

Loe edasi Vooremaast.