Jüri Gümnaasiumi õpilased tulid Harjumaa meistriteks kuuel korral. Kätlin Kruus

(5.b) võitis 60 meetri jooksu isikliku rekordiga 9,03 ja oli teine 300m jooksus ajaga 50,05 kuni 5. kl tüdrukute arvestuses. Samavanuste poiste seas oli esimene Randel Kaasik (5.b) kõrgushüppes uue isikliku rekordiga 1.40 ja teine kaugushüppes tulemusega 4.06. Britt Maiste (7.r) tuli Harjumaa meistriks 6.-7. kl tüdrukute kuulitõukes 3kilose kuuliga uue isikliku rekordiga 9.05. Helen Loik (11.r) võitis gümnaasiumi tüdrukute kuulitõukes 4kilose raudmunaga tulemusega 9.13 ja tuli kolmandaks kõrgushüppes ületades kõrguse 1.35. Anastasia Gorohova (12.r) võitis samavanuste neidude kaugushüppe tulemusega 4.89 ja tuli teiseks 60 meetri jooksus võitjaga sama ajaga 8,41. Keit Kokk (12.r) võitis isiklikku rekordit kordava ajaga 7,51 gümnaasiumi noormeeste 60 meetri jooksu.

Esikolmikusse jõudsid veel Grete Ly Jõgisoo (5.b), kes oli teine 60m jooksus isikliku rekordiga 9,26 ja kolmas kaugushüppes tulemusega 3.60. Ardo Teesalu (5.b) oli samuti teine 60m jooksus ajaga 9,07. Sander Arumägi (7.r) saavutas kaks kolmandat kohta isikliku rekordiga kaugushüppes 4.92 ja kõrgushüppes 1.50.

Lisaks pjedestaalikohtadele näitab meeskonna motiveeritust ja südikust ka see, et lisaks tehti hulk isiklikke rekordeid: Johannes Ingmar Jaakson (7.r) 60 meetri jooksus 8,20; Erik Sander Mätas (8.a) kuulitõukes 5 kilose kuuliga 10.39; Karl Trepp (9.h) 60 meetri jooksus 8,13; Kaspar Onkel (11.r) kõrgushüppes 1.65; Henri Roos (7.r) 1000 meetris ajaga 3.17,28; Kelly Kalm (8.h) 60 meetri jooksus 9,22.

Suured tänud kõigile võistlejatele ja nende toetavatele vanematele!