Kergejõustikus said osaleda meie veteransportlased Anne Sillamaa ja Mati Tapo, kellest esimene saavutas I koha kuulitõukes (3 kg) tulemusega 9.59 ja teine võitis meesveteranide kaugushüppetulemusega 4.79 ja 60m jooksu ajaga 8,6. Kergejõustikus oleks meil osalejaid olnud veelgi, aga kuna võrkpallurite mänguplatsid olid väljakult eemal, ei jõudnud nad õigel ajal oma kergejõustiku alade startidesse ega omanud ülevaadet staadionil toimuvast.

Ergomeetris saavutas Dagmar Seera naiste arvestuses 22 naisest III koha. Meestest osales Käru vallast Rene Minkovitš, kes tõmbas end 13. kohale.

Mõned punktid napsas üldtabelisse ka Käru mälumänguvõistkond.

Üldarvestuses jäi Käru 35 kogutud punktiga 7. kohale. Väikeste valdade (Kaiu, Käru, Juuru, Vigala, Raikküla, Järvakandi) arvestuses saavutati aga 3. koht.

29.-30. juunini  toimuvad Viljandimaal Karksi-Nuias üleriigilised 21. Eesti valdade suvemängud, kuhu Käru sportlastel samuti on plaanis välja minna.