Käru laskis end 1. kohale

8. aprillil toimusid Kaiu lasketiirus Rapla maakonna koolinoorte  individuaal-võistkondlikud laskmise  meistrivõistlused. Meie kooli võistkonnas võistlesid Markel Mägi, Alex-Veiko Seera, Joosep Oks ja Lisete Hunt. Kavas oli õhupüssist  20 lasku 10 m distantsilt. Individuaalarvestuses saavutas 1. koha Markel Mägi  195 silma, Alex-Veiko Seera 192 silma ja 3. koht ning Joosep Oks  4. koht 191 silmaga. Tüdrukutest  saavutas Lisete Hunt  186 silmaga  4. koha.

Võistkondlikus arvestuses saavutas  kooli võistkond 767 silmaga I koha. Väga tubli tulemus!
______________________________

KOMMENTAAR

Markel Mägi:

"Osalesime Raplamaa koolidevahelisel laskespordivõistlusel, mis toimus aprilli alguses Kaius. Meie võistkond saavutas toelt lastes õhkrelvadest esimese koha. Individuaalarvestuses sain samuti esikoha. Ise oma tulemusega rahul polnud, kuna olen ka rohkem silmi  lasknud. Minu re-kord on 200 silma 200-st.

Lõppkokkuvõttes võib siiski rahule jääda, kuna tõin sellelt võistluselt ju kaasa kaks kuldmedalit."

23. aprillil  tähistasime koolis jüripäeva. Kõik õpilased  ja koolieelikud jooksid terviserajal jüripäeva jooksu. Raja pikkus oli 1,1 kilomeetrit. Paremad jooksjad olid Pamfilius Singh ja Kevin Morten Viljak  II klassist, Markus Vist ja Marian Hunt III klassist, Kelly Vist ja Rasmus Hunt IV klassist, Leon Metsallik 7. klassist ja Genneth Lind 8. klassist.

3. mail toimus jooksukross.  1.-3. kl jooksis 300m. 2. klassi kiiremad olid Pamfilius Singh ja Rauno Valdmann. 3.klassi tublimad jooksjad olid Marian Hunt ja Marcus Vist. C kl tütarlaste  500 m jooksus olid kiiremad Kelly Vist, Lisete Hunt ja Mariel Kondrad. C kl poiste 1000m jooksus olid tublimad Markel Mägi, Tanel Treve ja Rasmus Hunt. B kl poisid jooksid 1000m ja kiiremad olid Genneth Lind, Alex-Veiko Seera ja Ottomar  Edel. A kl  jooksis Martin Oks 1000m.

7. mail toimusid Kehtnas Rapla  maakonna koolinoorte murdmaajooksu meistrivõistlused, kus meie kooli esindasid: Lisete Hunt, Kelly Vist, Tanel Treve, Markel Mägi, Rasmus Hunt, Leon Mets-allik ja Alex-Veiko Seera. Sellelt võistluselt jäi parimaks tulemuseks Taneli 12. koht C klassi noormeeste 1000 m jooksus.

9. mail toimus Rapla Ühisgümnaasiumi staadionil heategevuslik teatejooks, millega toetati liikumispuudega lapsi. Meie kool  pani välja 4.-5. klassi võistkonna,  kus jooksid: Tanel Treve, Rasmus Hunt, Kevin Ruddi, Taavi Aleks Orgusaar, Lisete Hunt, Karoliine Karu, Mariell Kondrad, Kelly Vist ja Carmen Tõnisson.

14. mail võistlesid Käru kooli algklasside õpilased Kehtnas. Vanemate poiste 60m jooksus saavutas 2. koha Rauno Valdmann 2. klassist ja 3. koha Marcus Vist 3. klassist. Tüdrukute palliviske võitis Keelika Ruddi. Nooremate poiste palli-viske võitis Kevin Morten Viljak ning Keiri Männik saavutas nii tüdrukute kaugushüppes kui palliviskes 3. koha.

Kevadine spordipäev

14. mail toimus kooli kevadine  spordipäev. Algklassid jooksid 60m  ja 200m, hüppasid kaugust, viskasid palli. Vanemate klasside õpilaste võistlusalad olid: 100m ja 200m jooks, kaugushüpe, kuulitõuge, pallivise.

Algklasside tublimad sportlased olid:  Rauno Valdmann, Marcus Vist, Mical Zelinski, Kevin Morten Viljak, Keiri Männik, Pamfilius Singh, Marian Hunt ja Keelika Ruddi.

D klassi  parim oli Rasmus Hunt. C klassis olid parimad: Tanel Treve, Markel Mägi, Lisete Hunt  ja Kelly Vist. B klassi parimaks osutus Genneth Lind.