Kiili jõuab huvitav duatlonivõistlus


Kiili jõuab huvitav duatlonivõistlus
Kiili duatlon toimub 6. mail spordihalli ümbruses. Foto: 21CC Triatloniklubi

Mai algus toob Kiili Eesti duatloni karikavõistluste teise etapi, kui 6. mail toimub Kiili spordihoone ümbruses Kiili duatlon. Võistlusest on kutsutud osa saama kõik huvilised.

Spordivõistluse korraldab 21CC Triatloniklubi. Kiili duatloni peakorraldaja Ivo Tatriku sõnul edendatakse võistlusega tervislikku eluviisi. "Duatlon pakub osalistele ja huvilistele kehalist aktiivsust, samuti väljakutset uuel alal ja võimaldab nautida kevadilma," rääkis Tatrik ja lisas, et tegemist on liikumisalaga, mis on jõukohane kõigile.

Kui järjest populaarsust koguv triatlon koosneb kolmest vastupidavusalast: ujumisest, jalgrattasõidust ja jooksust, siis duatloni puhul on ujumine asendatud jooksuetapiga. Mai alguses on duatlon igati sobilik, kuna ujumisvõimalused on veel piiratud. Igal juhul võimaldab spordivõistlus osalejatel end proovile panna ja on samas huvitav ka raja kõrvalt vaadates.

Kiili duatloni jooksuetapid toimuvad spordikeskuse lähedal parkmetsas, vahetusala saab asuma spordiklubi ees, rattasõit kulgeb Kiili-Lähtse-Paekna- Nabala-Lähtse-Kiili suunalisel sõiduteel.

6. mail saavad võistelda nii lapsed, rahvasportlased kui ka tugevamad tegijad, igale grupile on mõeldud sobiv jõukohane distants. Üritus algab kell 10, põhidistantsile (6km+26km+ 3km) antakse start kell 13.30.

Huvilised leiavad lisainfot ja registreerimisvõimaluse Kiili duatloni kodulehelt www.21cc. ee/kiili. Kiili valla elanikele kehtib eelregistreerimisel osavõtutasu soodustus. Kel võistlemiseks oma ratast pole, saab selle rentida kohapeal.