Ühisliigas saavutati 7. koht, 2002. sündinud poiste liigas II koht, 200. sündinud poiste liigas III koht, minikorvpallurid olid 11. kohal, C2 platseerus 14. kohale.

Need võistkonnad tegutsesid koos Märjamaa SKga. B vanuseklassis saavutati koostöös Saku KKga tubli 6. koht, A vanuseklassis võideti sel hooajal Eesti karikas, meistrivõistlustel saavutati igati korralik 6. koht, tulistes veerandfinaalmängudes tuli alla vanduda T. Soku KK meeskonnale.

Nii B kui ka A vanuseklass tagas järgmiseks hooajaks koha Eesti meistrivõistluste eliitsarjas. Rapla Maakonna meistrivõistlustel saavutasid 1.-5. klassi poisid III koha, 6.-7. klassi poisid II koha, 8.-9. klassi poisid II koha ja 10.-12. klassi poisid I koha. Eesti Koolispordiliidu meistrivõistlustel saavutasid 6.-7. klassi poisid 5. koha, 8.-9. klassi poisid tulid Eesti koolide meistrivõistlustel 4. kohale, 10.-12. klassi noormehed võitsid kuldmedalid.

Kristjan Kallaste osales BC Kalev/Cramo koosseisus Noorte Euroopa Liigas.

Rait-Riivo Laane, kes esindab Piimameister/Otto Rapla meeskonda, valiti G4S Korvpalli Meistriliiga 2011/2012 hooaja parimaks noormängijaks. Eesti erinevate noortekoondiste kandidaadid on Kristjan Kallaste, Siim Kams, Sten Karhu, Rait- Riivo Laane.

Sel hooajal erinevates vanusegruppides osalenud korvpallipoisid olid: Karl-Marten Saar, Glen Blande, Egert Roodi, Andrus Kapsi, Martin Vetkal, Kristen Kangur, Sander Visser, Karl- Kennet Pärnamägi, Markus Ladoga, Alex Jõgis, Oliver Lond, Kristen Pallas, Mattias Heina, Kaspar Saare, Alan Smirnov, Alois Rosenštok, Mattias Moosaar, Siim Esko, Daniel Vlasjuk, Kristjan Lääne, Kevin Karhu, Eero Välik, Henri Heinmäe, Anton Krutogolov, Ainar Toomela, Janno Pähklemägi, Andreas Parder, Robi Vanem, Villem Saarna, Alex Kurjamaa, Miko Lond, Kristjan Kallaste, Sixten Mägi, Gerdo Laansoo, Karl-Kevin Tuisk, Tommy-Penjamin Pesur, Markus Moosaar, Marko Kollo, Kaspar Pregel, Aivar Päri, Raido Välik, Alašraf Sihhalijev, Kennet Rajaste, Marko Ahven, Roland Kalso, Siim Kams, Sten Karhu, Rait-Riivo Laane, Rene Roost, Andro Tuisk, Karl-Erik Vanem.

Tüdrukutest saavutasid Mari- Liis Paekivi ja Eliise Pajumets Rapla Korvpallikooli koosseisus A vanuseklassis 5. koha. Sigdi Mägi saavutas Rapla Korvpallikooli koosseisus C2 vanuseklassis III koha ja C1 vanuseklassis 4. koha. Eliise Pajumets saavutas Eesti Naiste Meistriliigas Audentese SK/Noortekoondise võistkonnas pronksmedali. Oma kolmanda hooaja lõpetasid meil ka mudilased, kes harjutasid innukalt ja olid väga, väga tublid!

Noorte hooaja võib lugeda õnnestunuks. Kõik olid südamega korvpalli juures ja andsid endast parima. Kõige hinnatavam tulemus on 10.-12. klassi noormeeste Eesti koolide meistritiitel ja A vanuseklassi karikavõit. Sel hooajal saavutas Fortium Ehitus/Kohila meeskond Raplamaa korvpallimeistrivõistlustel hõbemedali, meeskonna parimateks olid Sten Karhu ja Marko Ahven. Kevad kulmineerus Eesti Meeste I liiga finaalturniiriga, mis toimus tänavu Jõhvis. Poolfinaalis pidime ülitasavägise mängu järel tunnistama Balteco meeskonna 4 punktilist paremust. III koha mängus alistasime kindlalt KK Räpina Kotkad ja tasuks saime pronksmedalid. Arutlus meistriliiga teemal on jälle alanud.

Hooaeg lõpetati kolme üritusega.

28. mail toimus meeleolukas treening kõigile vanustele koos Kohila SK esindusmeeskonna kogenud mängijate Heiko Niidase, Margus Klementsovi, Erik Lutsu, Rait-Riivo Laane jt. ja treener Howard Frieriga. Toimus pealtpaneku võistlus, mille võitis efektselt Erik Luts. Ürituse lõpus tänati kõiki poisse ja tüdrukuid auhindadega. A klassi poisid käisid koos Tabasalu poistega Nõmme seikluspargis. I liiga meeskond kohtus jalgpallis oma toetajatega. Jalgpallimatšile järgnes meeleolukas õhtu.

Kohila Spordiklubi hooaja parimad vanuseklasside kaupa:
I liiga - Heiko Niidas
A.kl - Sten Karhu
B.kl. - Kristjan Kallaste
C. kl - Eero Välik
D1.kl. - Timmo Tampõld
D2.kl - Johannes Kirsipuu Kohila SK korvpallurid tänavad kõiki lapsevanemaid, toetajaid, poolehoidjaid, fänne!
Lõppenud hooajal olid treenerid Kaur Heinaru, Sten Laane ja Jüri Pritsin. Üldkehalise ettevalmistuse treener Ilo Rihvk. Tulemas

Järgmine korvpalliüritus on 23. juunil kell 10 algav 3 * 3 Võidupüha korvpall Kohila Spordihoones.

Juunis toimuvad individuaaltreeningud, ühistreeningud jätkuvad juulis ja augustis. Kaks treeninglaagrit toimub Kuremaal ja kaks Kohilas.

Info treeningute ja treeninglaagrite kohta Jüri Pritsin, tel 55 673 886, jyripritsin@hot.ee ja Kaur Heinaru, tel. 52 09 633.