Viljandi neiud olid samuti neljas mängus vaid võite tunnistanud, seega oli pühapäeval ees kahe kange heitlus kuldmedali eest. Mäng algas tasakaalukalt ja rahulikult, siis hakkas Kohila tasapisi eest minema ning sai geimivõidu lõpuks küllaltki veenvalt: 25:12. Teine geim kuulus samuti Kohilale, kolmandas aga võtsid viljandlannad juhtimise enda kätte ning ei andnud Kohilale väga võimalust. Neljas geim kulges väga tasavägiselt, üle kolme punkti kumbki naiskond edu ei saavutanud. Lõpu eel oli veel tabelil viigiseis: 22:22. Ja siis läks Kohila oma teed, riskis, tegi ja sai, mis tahtis, sai ihaldatud U20 Eesti meistritiitli. Edu tõi neidudele tohutu tahe, üksmeel, mänguplaanist kinnipidamine, oskuslikud ja tugevad servid ning võimas rünnak. Meistriliigas hindamatuid kogemusi saanud Karmen Mereküla oli üks võtmemängijatest, tõstis nö "võrgu puhtaks", omavaheline koostöö temporündajatega oli ideaalne, enamus, mis plaani võeti, ka õnnestus.

Naiskonnas mängisid: Hanna-Loore Õunpuu (parim mängija), Helle-Maris Siilak, Johanna Parve, Kertu Laak, Karmen Mereküla, Kadi Talts, Reelika Piirsalu, Andra Aavik, Katariina-Katrina Arulaane, Anne Marit Mereküla, Karmel Kibuvits, Anni- Ly Abel. Tüdrukute treenerid on Ingrid Kangur ja Peeter Vahtra.