Kohtla-Järvele tuleb Eesti vingeim värvikuulimängu keskus

 (6)
Paintball Reval Park Hotel & Casino ruumides
Paintball Foto: Rauno Volmar

Endisesse Käva kaevanduse remonditsehhi ehitatud värvikuulimängu keskuses sai seni mängida paintball´i siseväljakul. Nüüd avatakse õues peagi kunstmurukattega välisväljak, tänu millele saab Kohtla-Järvest tõeline paintball´i pealinn − kusagil mujal Eestis pole selle harrastamiseks paremaid tingimusi.

Endise Käva kaevanduse hoonetekompleksis asuvas paintball’i-keskuses saab värvikuulidega mängida nii sisetingimustes, kunstmurukattega võistlusväljakul kui ka 3000ruutmeetrisel taktikaalal. Samuti kuulub kompleksi 25meetrine lasketiir.

“Selliseid harjutamistingimusi pole kusagil Eestis,” tunnistas keskuse rajaja Ruslan Dyshkant, kes ise aktiivselt paintball’i mängimisega tegeleb. Tallinnas asub üks värvikuulimängu sisesaal, aga välisväljakuid kusagil mujal pole. Selleks, et harjutada võistlusteks, on tarvis aga mõlemaid.

Ehkki siseväljak annab võimaluse harjutada ja mängida aasta ringi, saab võistlusteks kõige paremini harjutada just välistingimustes. “Seal on õiged nurgad ja vahemaad,” tõdes Dyshkant.

Loe edasi Põhjarannikust.