* Taavi Põldsamm, Erik Mikussaar ja Aivar Siska võtsid osa maakondlikust 8.klasside vene keele olümpiaadist. Taavi saavutas 4.koha, Erik 5.koha ja Aivar 6.koha. Kodutööna tuli ette valmistada luuletuse esitlus; kohapeal lahendati teste kuulamisülesannete põhjal, loeti teksti ning jutustati pildi järgi.

Võõrkeeltetund

Õpilastele õpetatakse igapäevaselt kolme võõrkeelt: inglise-, vene- ja soome.

20. aprillil toimus meie koolis traditsiooniline võõrkeeltetund. Keeltepäeva alustati tervitustega kõigis kolmes keeles. Tunnis osalesid kõik võõrkeelt õppivad õpilased. Erinevate vanuseastmete õpilased laulsid, lugesid luuletusi ja kahekőnesid, tutvustasid kooli inglise keeles slaidi-programmi alusel. Võõrkeeletunni läbiviimiseks olid őpilastega ettevalmistusi teinud õpetajad Veera Tull ja Liis Puhmaste.

Pranglimine

Igal aastal toimub vabariiklik peastarvutamise võistlus - pranglimine. Meie koolis võttis eelvoorudes vőistlusest osa 82 matemaatikat őppivat őpilast. Kooli poolfinaali pääsesid neist 24 õpilast.

Maakonda ehk siis finaali Paide Kutsehariduskeskusesse pääsesid meie koolist üksteist õpilast: Tarmo Opivalov, Viljar Kams, Taavi Põldsamm, Aivar Siska, Kaisa Tõnise, Kert Piirimäe, Siive Kams, Kätlin Piirimäe, Kristo Kams, Kaspar Kasemetsa, Jan Velin.

Maakondliku võistluse tulemusena saavutas Taavi Põldsamm meeste arvestuses 3.koha, ülejäänud õpilased asetsesid kohtadel 7.-16.

Maakoolide kergejõustiku karikavõistlused

Märtsikuu viimasel nädalal käisid meie kooli sportlikumad õpilased Järvamaa koolide kergejõustiku võistlusel. Osaleti kõrgushüppes, topispalli viskes, 600m, 50m ja 800 m jooksus ning paljudel teistel aladel. Parimaid tulemusi saavutas Mait Mikussaar kõrgushüppes PB klassis 1.-2.koha, Aivar Siska 800m jooksus PB klassis 3.koha, Kert Piirimäe topispalli viskes PB klassis 1.koha, Kätlin Piirimäe 50m jooksus TA klassis 3.-4.koha ning topispalli viskes TA klassis 1.koha ja Maarja Oeselg kõrgushüppes TA klassis 2.koha. Üldarvestuses saavutati põhikoolide seas 3. koht.