Kõige kiiremas klassis 4 WD asus starti 18 ekipaaži. Esikoha saavutasid eelmise aasta meistrid Rain Rannala/Simmo Nestor Mitsubishi Lancer Evo 5-el, kellele kaotasid 15,8 sekundit Elvis Pukk/Ove Jürgenson Subaru Impreza STi-il. Kolmandaks platseerusid Antti Kangro/Risto Kippasto Mitsubishi Lancer Evo 7-el, nende kaotus Pukk/Jürgensonile oli vaid üks sekund. Eelmise aasta meistrid väikestes klassides Aiko Aigro/ Marko Koosa 2WD-A ja Gert Aasmäe/Teele Sepp 2WD-B on selleks aastaks kolinud 4 WD-klassi, aga seekord ei suutnud nad veel esikoha konkurentsi sekkuda - Aigro/Koosa jäid kuuendaks, kaotusega + 41,9 sekundit ja Aasmäe/Sepp seitsmendaks, kaotusega + 43.3 sekundit.

2WD-A 14 osalejaga võistlusklassi esikoha saavutasid hooaega uue autoga alustanud Taavo Tigane/Eero Viljus, eelmise aasta Honda Crx on vahetatud Honda Civicu vastu. Teise koha hõivasid täpselt sama autovahetuse läbi teinud Karel Tölp/Argo Kästik, kaotus esikohale 4,8 sekundit. Kolmanda koha saavutasid Lada Samaral sõitnud Taivo Sisas/Sören Sisas, kaotus võitjatele 16,6 sekundit.

2 WD-B klassis asus starti 10 ekipaaži, võitjatena väljusid sellest seltskonnast Ronald Jürgenson/Kaimar Aasa Volkswagne Golfil. Teise koha saavutanud Imre Vanik/Janek Ojala Nissan Sunnyl kaotasid 23.8 sekundit. Klassi kolmandad olid tagaveolise BMW 316 sõitnud Argo Kuutok/Krister Aasa, nemad kaotasid võitjatele juba üle minuti.

J16 klassis saavutas esikoha Kasper Koosa/Erkki Liima Honda Civicul. Edu teiseks tulnud Kaspar Kasari/Hannes Kuusmaa Peugeot 206 ees oli 49,6 sekundit. Kolmandaks jäid Lauri Peegel/Hillar Peegel Honda Civicul, kaotus esimesele 1 minut 44,4 sekundit.

J18 klassis sai tulemuse kirja ainult kaks võistluspaari, võitsid Martin Kutser/Raik-Karl Aarma Lada Samaral, 3 sekundiga kaotasid Sander Siniorg/Urmas Künstleri Honda Civicul.

SU klassi esikoha hõivasid Reiner Meus/Elari Jallajas Lada 21073-el. 46,8 sekundit kaotasid Tarmo Peddai/Riin Peddai VAZ 21074-el. Poodiumi viimase koha sõitsid välja Ruslan Pleshanov/Imre Jelle IZ 412-el.

Moskvitši klassi kindla esikoha said Marko Kukushkin/Elimar Kibus, 50,4 sekundit kaotasid Ermo Jeedas/Indrek Kirss. Kolmandana lõpetanud Martin Juhe/Rain Juhe jäid teisest kohast üheksa sekundi kaugusele.

26-ndal veebruaril võtavad rahvarallurid kiiremaid kurve juba Koerus, kus lisaks Eesti karikavõistlusele sõidetakse ka Balti meistrivõistluste punktide peale.