Kolmas kodumäng TTÜ SK ga algas kodumeeskonnale soodsamalt, veerand võideti 25:14. Siis aga hakkasid noored pikad vastased kaugelt tabama ja mäng võrdsustus. Viimasel veerandil tegi vas­tane küll veel tõhusa vahespurdi, kuid kodumeeskond ei murdunud ja võit tuli tulemusega 85:78. Kohalviibinud nn ekspertide grupi liige (vanad spordive­teranid, kes on kohal igal kodumängul) Alo Relli ütles, et nii korralikku mängu kodumeeskonnalt ta ei mäletagi. Polnud ühtegi suurt „ärakukkumist", kõik mehed mängisid distsiplineeritult ja efektiivselt.

Ainuke millega rahule ei saanud jääda, olid kolmesed 12/2, vastasel 19/8. Ko­dumeeskonna suurim korvikütt oli Priit Pihela 22 punktiga.

Järgmine mäng oli võõrsil Võru Korvpal­liklubiga. Selles mängus panid külalised asjad paika juba avaveerandi 26 :9 võidu­ga. Mäng võideti 88:71. Punkte viskasid Joosep Kivimäe 20, Priit Pihela 18, Sven Pugonen ja Alo Põldmaa 14.

Tabeliseis: 1. Balteco 3/3 (meie järgmine kodumänguvastane 02.11), 2. Tamsalu 4/3, 3. BC Kalev II 3/2, 4. TTÜ SK 4/2, 5. Marcus 2/1, 6. Audentes 3/1, 7. Rapla 4/1, 8. Võru 3/0.

Statistikatabelis on meie mehed mitmel positsioonil kõrgetel kohtadel.

2p visked: 3. Sven Pugonen 67%, 4. Priit Pihela 63 %.

3p visked: 1. Mihkel Magar 53 % (15/8), 11. Sven Pugonen 37%.

Vabavisked: 6. Alo Põldmaa 92% 12/11).

Visatud punktid kokku: 6.Priit Pihela 18,33 p mängus.

Resultatiivsed söödud 2. Sven Pugonen 6,25 mängus

Kasulikkuse %: 5. Sven Pugonen 0,95, 11. Priit Pihela 0,87, 12. Cristo Gens ,87.

Sellel nädalal peab meeskond kodus kaks mängu, reedel 20.15 Baltecoga pühapäeval 13.30 Rapla KKII - ga.

Viimane esimese ringi mäng on 15.11 Audentesega Tallinnas.

17.01 kodus Audentes

Maakonna selle hooaja meisrivõistlustel mängib Tamsalu LOS TOROS II liigas 8 meeskonna hulgas. Esimeses Simunas toimunud mängus tuli tunnistada Simuna Artistoni paremust 70:84. Simuna on olnud 2. liiga paremikus mitmed aastad, meie meeskond on selle liiga uustulnuk.

Teises mängus võõrsil oli vastaseks ABB/KNT SK, keda võideti 61:58.

Meeskonna järgmised kodumängud on 31.10. kell 20.15 BC Tarvas/Rakvere SK -ga, 14.11. kell 20.15 Kirde Kaitsering­konnaga, 12.12 kell 20.15 Aasperega.