Loomahotellis käib elu täie hooga


Loomahotellis käib elu täie hooga
KutsikasFoto: Karli Saul

Praaklis asuv loomahotell Kuldne Viisik avas uksed 2014. aasta suvel. Tänaseks on inimesed hotelli üles leidnud ja karvaseid külalisi on majas pidevalt ringi jooksmas.

Loomahotelli juhib perenaine Marge Kaju. Tal endal on kodus kolm kassi ja kolm koera, kellega käib pidevalt ka näitustel. Hotelli avamiseni viis teda suur loomaarmastus.

“Meil on väga hästi läinud. Loomahotell on kenasti käima läinud. Meil on juba palju püsikliente ja üks koer on meil olnud kuu aega, juba nagu teine kodu talle. Rahvas on meid kenasti üles leidnud,“ rääkis loomahotelli perenaine. Põhiliselt jõuavad loomad hotelli, kui omanikud reisil on.

Hotell on loomainimestele hea võimalus, kuna reisima saab minna julgelt, ei pea pere lemmiku pärast muretsema. Kõik on kenasti hoitud ja vahel võib isegi juhtuda, et reisilt tulles saab klient tagasi kuulekama koera kui reisile minnes.
“Ma olen koertekoolis käinud ja siis ma olen neid siin natukene koolitanud ka,“ rääkis Kaju. Nii mõnigi koer, kes varem trennis käinud ei ole, on nädala jooksul selgeks saanud käsklused “kõrval!“, “istu!“, ja “lama!“.

Loe edasi Meie Maast.